رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۳۰ | کد خبر : 45582
 • اهداف رژیم صهیونیستی از حمله به حومه قنیطره چیست؟

  با شبکه خبری وعده صادق همراه شوید

  «احمد شیخ عبدالقادر» استاندار قنیطره در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری تسنیم در دمشق گفت که هدف اسرائیل از حملات اخیر به حومه قنیطره، به کنترل در آوردن مثلث استراتژیک الموت است که دمشق و درعا و قنیطره را به هم وصل می‌کند و یه دنبال آن تاسیس منطقه‌ حائل در مرزهای جنوبی سوریه است.

  وی افزود: رژیم صهیونیستی تلاش می‌کند گروههای تروریستی را به جنگیدن به نیابت از خود وا دارد تا از این طریق یک منطقه مرزی برای حمایت از خود تشکیل دهد، زیرا این رژیم پیدایش مقاومتی علیه خود در جولان اشغالی را درک می کند.

  عبدالقادر افزود: ما امروز در برابر تحولی بزرگ و واقعی حتی در شیوه حمایتهای اسرائیل از گروههای تروریستی هستیم. رژیم صهیونیستی بعد از ارائه کمکهای لجستیک و اطلاعاتی به ارتش آزاد، اینک به النصره و گروههای تکفیری در منطقه به عنوان سرسخت ترین دشمنان ارتش سوریه در مرز جولان اشغالی است، تکیه کرده است.

  وی افزود: امروز رژیم صهیونیستی وجود خود را توسعه داده و می‌‌خواهد از طریق این گروههای تروریستی، کل نوار مرزی را به کنترل خود در بیاورد تا هرگونه وجود نظامی ارتش سوریه را از مرزها دور کند.

  استاندار قنیطره در بخش دیگری از این گفتگو اظهار داشت: ما شاهد حمایتهای نامحدود اسرائیل از گروههای تروریستی موجود در قنیطره هستیم. رژیم صهیونیستی امروز از طریق بازکردن نوار مرزی برای تروریستها و ارائه کمکهای تسلیحاتی و لجستیکی از آنها حمایت می کند. این حمایت تا حمله جنگنده‌های اسرائیل به مواضع نظامی سوریه نیز امتداد یافته است و هدف از این اقدام بالا بردن روحیه از دست رفته تروریستها بعد از پیشروی منحصر به فرد ارتش سوریه در مناطق حومه قنیطره است.

  وی افزود طی سه روز گذشته قوی‌ترین حملات تروریستی با برنامه ریزی سرویس جاسوسی اسرائیل (موساد) به مناطق نظامی و مناطق امن استان القنیطره را شاهد بودیم و ما از طمع‌ورزی‌های اسرائیل برای تاسیس منطقه حائل در این استان برای حمایت از شهرک نشینان در جولان اشغالی، اطلاع داریم.

  استاندار قنیطره تاکید کرد اگر حملات رزیم صهیونیستی به مناطق ما ادامه یابد حق دفاع برای سوریه از خاک خود به هر شیوه ممکن محفوظ است.

  گزارش های میدانی حاکی از این است که گروه‌های تروریستی تکفیری مستقیما با اسرائیل در ارتباط هستند و مجروحان آنا در بیمارستان های این رژیم مداوا می شوند.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق
  تسنیم

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار