رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: جمعه ۲۶ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۰ | کد خبر : 45700
 • مدیرعامل ایرنا با رئیس فرهنگستان علوم بلغارستان دیدار کرد


  رصد
  اخبار شبکه خبری وعده صادق:

  مدیر عامل ایرنا در این دیدار که عصر پنجشنبه (دیروز) انجام شد، به اهمیتی که دو کشور برای دستاوردهای علمی و دانشمندان خود قائلند اشاره کرد و گفت: آشنایی نداشتن با ظرفیت های دو کشور باعث شده است تا ارتباطات محدود تری بین دو طرف برقرار باشد و نبودِ تبادل صحیح اطلاعات، به ایجاد خلاء اطلاعاتی برای بازرگانان، علاقه مندان به فرهنگ، سیاست ، هنر و گردشگری منجر شده است.
  خدادی خواستار یافتن راه هایی دقیق برای همکاری های آینده و تبادل اطلاعات دست اول شد و تاکید کرد: با تبادل اطلاعات میان خبرگزاری جمهوری اسلامی (IRNA) و آژانس خبری بلغارستان (BTA) می توانیم تمام اطلاعات لازم در زمینه های مختلف و همچنین تازه های علمی را در سریع ترین زمان ممکن تبادل کنیم و با این کار، جریان اطلاعات و روابط سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، علمی و اجتماعی را بین دو کشور افزایش دهیم.
  وی روابط خوب خبرگزاری جمهوری اسلامی و خبرگزاری بلغارستان را یادآور شد و آمادگی ایرنا را برای همکاری با آکادمی علوم بلغارستان اعلام کرد.
  مدیر عامل ایرنا همچنین تاکید کرد که با استفاده از فناوری های جدید مانند شبکه های ماهواره ای، تلفن های همراه و برنامه های رایانه ای می توانیم در سریع ترین زمان ممکن به تبادل اطلاعات کمک نمائیم.
  استفان وُدِنیچارُف رئیس فرهنگستان علوم بلغارستان نیز در این دیدار بر روابط بسیار خوب و مستحکم این فرهنگستان با جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد و با قدردانی از همکاری سفارت جمهوری اسلامی ایران برای آماده سازی مقدمات امضای یادداشت تفاهم همکاری میان فرهنگستان علوم جمهوری اسلامی ایران و فرهنگستان علوم بلغارستان گفت: تفاهم نامه ای که بین این دو نهاد در خرداد ۱۳۹۵ امضا شد، پایه اصلی همکاری بین دانشمندان دو کشور است و ما امیدواریم با تبادل اطلاعات بتوانیم به جریان ترویج دانش بین دو کشور کمک کنیم.
  رئیس فرهنگستان علوم بلغارستان نقش خبرگزاری های دو کشور و همکاری هایی را که می توانند داشته باشند، با ارزش دانست و اظهار امیدواری کرد که این همکاری ها با همه ظرفیت در خدمت توسعه روابط میان دو کشور باشد.
  اروپام**۹۱۶۳**۱۴۷۹، خبرنگار:زمان رضاخانی، دبیر: حسن سالک رضائی  با شبکه خبری وعده صادق همراه شوید
  ایرنا

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار