رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۳۰ | کد خبر : 45846
 • روحانی دستور پرداخت بدهی دولت به کارخانه‌های قند را صادر کرد

  با شبکه خبری وعده صادق همراه شوید

  محمود حجتی در گفتگو با خبرنگار بخش کشاورزی خبرگزاری تسنیم در پاسخ به این سؤال که وزارت جهاد کشاورزی در جریان مطالبات چغندرکاران از کارخانه‌های قند است و در صورت تأیید، چه تصمیمی برای رفع این مشکل دارد  اظهار کرد: وضعیت مطالبات کارخانه‌های قند به چغندرکاران را بررسی شده و اقداماتی برای رفع این مشکل در دستور کار قرار دارد.

  وی افزود: منشاء این مشکل، بدهی دولت به کارخانه‌های قند است و ما برای رفع این مشکل در حال تلاش هستیم و رئیس‌جمهور دستور داده‌اند که بدهی دولت به  کارخانه‌ها پرداخت شود.

  وزیر جهاد کشاورزی ادامه داد: با پرداخت بدهی دولت به کارخانه‌های قند مشکل مطالبات چغندر کاران از کارخانه‌ها نیز رفع می‌شود.

  وی تصریح کرد: طلب کارخانه‌های قند به چغندر کاران مبلغ زیادی نیست، به‌طوری‌که کشاورزان عمده پول خود از فروش چغندر را دریافت کرده‌اند اما هنوز کمتر از  درصد آن باقی‌مانده است.

  حجتی گفت: کارخانه‌های قند نیز ۱۴۰ میلیارد تومان تا ۱۵۰ میلیارد تومان  از دولت طلب دارند که درصدد رفع این مشکل هستیم.

  به گزارش وعده صادق به نقل از خبرنگار تسنیم، بدهی دولت به کارخانه‌داران شرایطی را به وجود آورده است که کارخانه‌دارن نیز مطالبات کشاورزان را نپردازند.

  گفتنی است که سال زراعی ۹۵-۹۶ آغازشده است اما چغندرکاران مطالبات سال گذشته خود را به‌طور کامل دریافت نکرده‌اند تا بتوانند برای کشت سال جدید اقدام کنند.

  انتهای پیام//

  همراه با شبکه خبری وعده صادق
  تسنیم

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار