رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۵ | کد خبر : 45892
 • مشاور ظریف: عملکرد آل سعود، عربستان را به ناکجاآباد خواهد برد

  علی اصغری//حسین شیخ الاسلام مشاور وزیر امور خارجه کشورمان در گفت و گو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، ضمن بی اطلاعی از نامه اعلام برائت مقامات عربستانی از سخنان مفتی اعظم عربستان پیرامون ایرانیان گفت: دولتمردان عربستان متاسفانه در طی سالهای اخیر با حمایت از گروه های تروریستی و کشت و کشتار در کشورهایی همچون یمن و سوریه وجهه خود را در بین مسلمانان از دست داده است از این رو اینگونه اظهارات مفتی های عربستان نیز هیچ گونه وجاهت و اساسی ندارد.

  مشاور وزیر امور خارجه کشورمان با بیان اینکه عربستان لیاقت اداره حرمین شریفین را ندارد، تصریح کرد: حتی سناتورهای آمریکایی نیز که خودشان مسبب بسیاری از جنایت ها در جهان بوده اند امروز از اقدامات وحشیانه ال سعود در یمن صدایشان درآمده است.

  شیخ الاسلام تاکید کرد: امروز عربستان در ارتباط با ایران به یک جنگ رسانه ای و تبلیغاتی دست زده است که به ناکجاآباد ختم خواهد شد و هیچ دستاوردی برای مقامات این کشور در پی نخواهد داشت.

  وی با بیان اینکه دولتمردان سعودی به دنبال توجیه اقدامات خود علیه ایران هستند، گفت: بدون شک روندی که امروز عربستان طی کرده است آینده این کشور را با بحران اساسی رو به رو خواهد کرد.

  مشاور وزیر امور خارجه کشورمان اظهار کرد: اینگونه اظهارات مفتی های وهابی برای ایران هیچ گونه اهمیتی ندارد و بسیار بی ارزش است.

  انتهای پیام/

  منبع: میزان

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار