رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۴۵ | کد خبر : 45995
 • احسانی بیست و دومین مدال آور کاروان «منا»


  رصد
  اخبار شبکه خبری وعده صادق:


  به گزارش وعده صادق به نقل از خبرنگار اعزامی ایرنا، امروز (شنبه) در ادامه مسابقات روز دهم بازی های پارالمپیک ۲۰۱۶ و در رقابت های دو و میدانی، «جاوید احسانی شکیب» در پرتاب وزنه کلاس F57 به مصاف حریفان رفت که با ثبت رکورد ۱۴ متر و ۱۳ سانتیمتر به عنوان سوم و مدال برنز دست یافت.
  احسانی در پرتاب اول رکورد ۱۳ متر و ۵۳ سانتیمتر را ثبت کرد، اما در پرتاب های دوم و سوم مرتکب خطا شد.
  وی در پرتاب های چهارم و پنجم به ترتیب ۱۳٫۲۶ و ۱۳٫۵۱ پرتاب کرد. احسانی در آخرین پرتاب رکورد ۱۴ متر و ۱۳ سامتی متر را ثبت کرد تا در کورس قهرمانی بماند و در جایگاه سوم قرار گیرد. در نهایت احسانی با همین پرتاب به نشان برنز دست یافت.
  مدال برنز جاوید احسانی بیست و دومین مدال کاروان ورزشی شهدای منا در پانزدهمین دوره بازی های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو بود.
  گوشان وو از چین در این ماده با ۱۴ متر و ۴۲ سانتیمتر مدال طلا را بر گردن آویخت و راکیکی از لهستان با ۱۴ متر و ۲۶ سانتیمتر مدال نقره را از آن خود کرد.
  بدین ترتیب پرونده تیم دوومیدانی کشورمان با کسب یک مدال طلا، ۶ نقره و ۴ برنز بسته شد.
  کاروان پارالمپیک کشورمان تاکنون ۷ طلا، ۸ نقره و ۷ برنز کسب کرده است.
  مدال های ایران تا روز دهم به شرح زیر است:
  طلا: ساره جوانمردی (۲ طلا در تیراندازی)، مجید فرزین (وزنه برداری)، محمد خالوندی (پرتاب نیزه) و غلامرضا رحیمی (تیراندازی با کمان)، سیامند رحمان (وزنه برداری) و زهرا نعمتی (تیراندازی با کمان)؛
  نقره: سامان پاکباز (پرتاب وزنه)، علیرضا قلعه ناصری (پرتاب دیسک)، نعمتی و رنجبر (میکس ریکرو تیمی)، سجاد محمدیان (پرتاب وزنه) و عبدالله حیدری (پرتاب نیزه)، سجاد نیک پرست (پرتاب نیزه)، حامد امیری (پرتاب وزنه) و فوتبال هفت نفره؛
  برنز: پیمان نصیری (دوی ۱۵۰۰ متر)، ابراهیم رنجبر (تیراندازی با کمان)، علی صادق زاده (وزنه برداری)، اسدالله عظیمی (پرتاب وزنه)، جواد حردانی (پرتاب نیزه)، محسن کائیدی (پرتاب نیزه) و جاوید احسانی شکیب (پرتاب وزنه).
  پانزدهمین دوره بازی های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو از ۱۸ شهریور ماه با حضور ۴ هزار و ۳۵۰ ورزشکار از ۱۵۹ کشور جهان به میزبانی شهر ریودوژانیرو برزیل آغاز شده است که این مسابقات تا ۲۸ شهریورماه ادامه خواهد داشت.
  در این دوره از مسابقات که به مدت ۱۱ روز در ۲۳ رشته ورزشی برگزار می شود کاروان ورزشی کشورمان با عنوان «شهدای منا» متشکل از ۱۱۰ ورزشکار در ۱۲ رشته ورزشی حضور دارد.
  ورزشی**۳۷۸۳** شبس ۱۵۷۴* خبرنگار: امیر میرزائیان * دبیر: محسن تهوری

  با شبکه خبری وعده صادق همراه شوید
  ایرنا

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار