رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۲۱ | کد خبر : 46004
 • جزئیات تازه کشته شدن ۴ سرباز از زبان معاون امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد

  به گزارش وعده صادق به نقل از صبح زاگرس ،فتاح محمدی در گفت و گو با خبرنگار این پایگاه خبری کشته شدن چهار سرباز وظیفه در کانون اصلاح و تربیت مادوان یاسوج را تائید کرد و گفت: هنوز علت و یا علل کشته شدن چهار سرباز در کانون اصلاح و تربیت مادوان یاسوج مشخص نشده و برخی گمانه زنی های در شبکه های اجتماعی در این زمینه واقعیت ندارد.

  وی با بیان اینکه هم اکنون نیروی انتظامی و قضایی در محل حادثه حضور دارند، ابراز داشت: برخی اخبار مبنی بر درگیری در محل حادثه نیز واقعیت ندارد و  امنیت کامل در محل حادثه برقرار بوده و مشکل خاصی در این زمینه گزارش نشده است.

  معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تأکید بر این موضوع که اقدامات لازم برای مشخص شدن اصل و علت حادثه ادامه دارد، افزود: سربازان مذکور زیر نظر قوه قضاییه و اداره کل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کهگیلویه وبویراحمد در این کانون مشغول به خدمت بوده اند.

  لازم به ذکر است شامگاه شنبه یکی از سربازان کانون اصلاح و تربیت با اسلحه خود سه تن دیگر از سربازان دیگر کانون را به رگبار بست و در آخر سر با شلیک گلوله به زندگی خود نیز پایان داد.

  نام سه تن از سربازان کشته شده، “ح. آ” ،” ح. ی” و ” ا.ک ” عنوان شده است.

  طبق اطلاعات به دست آمده ضارب “آ.پ”  نام داشته و اهل شهرستان گچساران بوده که با شلیک گلوله به سر، به زندگی خود نیز پایان داده است.

  سه سرباز کشته شده نیز اهل شهرستان بویراحمد و روستاهای اطراف بوده اند که در کانون اصلاح و تربیت شهرمادوان خدمت می کردند.

  شهرمادوان در ۱۰ کیلویمتری یاسوج مرکز کهگیلویه وبویراحمد واقع شده است./دانا

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار