رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۰ | کد خبر : 46106
 • رئیس کمیته بین‌المللی پارالمپیک: مرگ گلبارنژاد جامعه دوچرخه سواری را شوکه کرد/ تمام اتفاقات را بررسی می‌کنیم

  با شبکه خبری وعده صادق همراه شوید

  به گزارش وعده صادق به نقل از خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم از ریو، فیلیپ کراون در ابتدای این نشست ویژه اظهار داشت: نمی‌توانیم درباره اتفاق رخ داده برای گلبارنژاد صحبتی کنیم و باید تحقیقات‌مان را تکمیل کنیم تا درخصوص چگونگی این حادثه مطمئن شویم.

  وی افزود: برای نخستین بار چنین اتفاقی در بازی های پارالمپیک رخ  می‌دهد. مسابقات دوچرخه‌سواری در خیابان انجام می‌شود و تمام موارد لازم برای برگزاری ایمن و مهندسی مسابقات انجام شده است تا مانع تصادف شود.

  رئیس کمیته بین المللی پارالمپیک در پاسخ به این سوال که چرا انتشار این خبر از سوی کمیته بین المللی پاالمپیک طول کشیده است, اظهار داشت: باید اتفاق روی داده را بررسی می‌کردیم. در وهله اول باید به خانواده اش خبر می‌دادیم و امیدوارم در آینده شاهد چنین اتفاقات تلخی نباشیم.

  وی در پاسخ خبرنگار دیگری مبنی بر اینکه آیا در پی این حادثه شخصی مواخذه می‌شود, گفت: تحقیقات مان را انجام می‌دهیم تا در جریان حادثه روی داده قرار گیریم سپس تصمیم‌گیری خواهیم کرد.

  کریون افزود: حادثه‌ای که برای گلبارنژاد رخ داد و باعث مرگش شد جامعه دوچرخه سواری را در شوک فرو برد. ما به سرعت تحقیقات لازم را درخصوص چگونگی روی دادن این حادثه انجام می‌دهیم. مسئولان ایرانی از ما خواسته‌اند تا پیگیر ماجرای روی داده باشیم و ما هم به مسئولان برگزاری مسابقات و IOC درباره بررسی اتفاق صحبت کرده و خواستار پیگیری شده‌ایم تا هفته آینده خبر دهیم.

  در ادامه نشست مسعود اشرفی, دبیر کل کمیته پارالمپیک کشورمان نیز اتفاق روی داده را شرح داد و گفت: گلبارنژاد در مسیر مسابقات دوچرخه سواری در شیب تندی قرار می‌گیرد و در پیچ کنترلش را از دست داده و به دیواره برخورد می‌کند. بعد از دو دقیقه آمبولانس در محل حاضر می‌شود و سعی می‌کنند به وی کمک کنند اما گلبارنژاد در آمبولانس ایست قلبی می‌کند و وقتی به بیمارستان منتقل می‌شود ۴۵ دقیقه عملیات احیا بر روی وی انجام می‌شود که متاسفانه موفق نمی‌شوند.

  کراون نیز در ادامه خاطرنشان کرد: مسیر مسابقه مشکلی نداشته اما ما تحقیقات‌مان را برای اطمینان انجام می‌دهیم.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق
  تسنیم

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار