رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۰۰ | کد خبر : 46194
 • در ارتباط با برخورد با عربستان بعد از توضیحات دستگاه دیپلماسی تصمیم‌گیری می‌کنیم

  به گزارش وعده صادق به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری میزان؛ نصرالله پژمان‌فر در حاشیه نمایشگاه دفاع همچنان باقی است در جمع خبرنگاران، به حوادثی که برای زائران ایرانی در عربستان اتفاق افتاد اشاره و اظهار کرد: اگر در این حوادث مانند فاجعه منا با اقتدا ورود پیدا می‌کردیم می‌توانستیم اقدامات بهتری را انجام دهیم چه کسی باید در مقابل ۸۰ هزار نفر از ایرانیان که نتوانستند اعمال واجب خود را انجام دهند پاسخگو باشد.

  وی ادامه داد: در مقابل این اقدامات عربستان باید نشستی میان کشورهای کنفرانس اسلامی یا کشورهای دوست برگزار می‌شد و به صورت جدی‌تر به این مسئله وارد می‌شدیم تا عربستان از موضع خود عقب‌نشینی کرده یا حداقل دیگر زائران، متوجه عدم حضور ایرانیان در مناسک حج شوند.

  پژمان فر درباره اقدامات کمیسیون امنیت و سیاست خارجی در مقابل عربستان، گفت: تاکنون به صورت پیوسته در این مورد موضوعی مطرح نشده اما کمیسیون فرهنگی پیگیر این موضوع است و بعد از توضیحات دستگاه دیپلماسی در مجلس برای این موضوع تصمیم‌گیری می‌کنیم.

   عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی  با ابراز رضایت از وضعیت حاشیه شهر مشهد، افزود: در حال حاضر مردم منطقه رضایت نسبی از خدمات‌رسانی دارند و شیب کمک به سمت محرومان جامعه متمایل شده است.

  وی با بیان این اعتقاد که « مشهد ۲۰۱۷ بیشتر در قالب شعار مطرح است و متولیان این موضوع کوتاهی بسیار زیادی داشته‌اند»، نسبت به عملکرد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در این زمینه انتقاد کرد.

   عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنانش با بیان این‌که «دفاع مقدس برای ما اتفاق تلخی بود» اظهار کرد: برای هیچ فردی جنگ شیرین نیست، اما مردمی که برای دفاع از میهن خود و ارزش‌ها در مقابل دشمنان ایستادگی کردند درس‌هایی را برای آیندگان و تاریخ داشتند. در کنار جنگ و تلخی‌های آن زیبایی‌های زیادی نیز وجود داشت مسئولان باید کمک کنند تا این برهه از تاریخ فراموش نشده و این روحیه در جامعه ادامه داشته باشد.

  وی با اشاره به این‌که «امروز هم دفاع ادامه دارد» اظهار کرد: در حال حاضر اسلحه و شکل تهاجم دشمن عوض شده و آنان از طریق رسانه و… به جامعه نفوذ کرده و دشمنی خود با ما را نشان می‌دهند.

  پژمان فر در خصوص کمک‌های دولت به ساخت باغ موزه دفاع مقدس، خاطرنشان کرد: تاکنون دولت هیچ اعتباری به این منظور پرداخت نکرده است.

  این عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که «در طول دفاع مقدس و تمام لحظات آن اخلاص و توحید رزمندگان مشخص بود» اظهار کرد: راه برون رفت از بحران را این افراد به ما نشان داده و توانستند در آن زمان تهدیدها را تبدیل به فرصت کنند این موضوع برای ما بزرگترین درس است که در حال حاضر نیز ما با تلاش خود می‌توانیم از تهدیدها، فرصت بسازیم .

  انتهای پیام/

  منبع: میزان

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار