رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۵ | کد خبر : 46270
 • العبادی: حضور نیروهای ترکیه در عراق مانع نابودی داعش است


  رصد
  اخبار – شبکه خبری وعده صادق:

  نخست وزیر عراق تصریح کرد، کشورش امیدوار است که انتخابات آمریکا بر ادامه حمایت نظامی این کشور از عراق در جنگ علیه تروریسم تاثیری نگذارد.

  به گزارش وعده صادق به نقل از ایسنا، به نقل از روزنامه فرامنطقه‌ای رای الیوم، حیدر العبادی، نخست وزیر عراق قبل از  سفر به نیویورک برای حضور در نشست مجمع عمومی سازمان ملل در جمع خبرنگاران گفت: امیدواریم انتخابات آمریکا بر ادامه حمایت نظامی، هوایی آمریکا و نیز آموزش آنها و حضور مشاوران آن در عراق تاثیری نگذارد چون جنگ ما علیه داعش تنها جنگ عراق نیست بلکه داعش خطری جهانی است.

  او افزود: امیدواریم حمایت بین‌المللی از عراق به ویژه در این مرحله کاهش نیابد چون عراقی‌ها جان خود را برای آزادی شهرهایشان فدا کردند و این به نفع جهان است که عراق در این جنگ پیروز شود.

  العبادی ادامه داد، آزادسازی موصل ضربه کاری به تروریسم است و ما متعهد به این مساله هستیم و تلاش می‌کنیم تلفات خود را کاهش دهیم.

  العبادی در ادامه به حضور نیروهای ترکیه در خاک عراق اشاره کرد و گفت: حضور این نیروها در موصل روابط دو کشور را مسموم می‌کند و عملیات موصل را به تاخیز می‌اندازد و در این روند مانع ایجاد می‌کند و ترکیه باید به کشور عراق احترام بگذارد و نیروهایش را از کشور خارج کند چون حضور آنها مورد استقبال ما نیست.

  انتهای پیام

  همراه با شبکه خبری وعده صادق
  ایسنا

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار