رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۰ | کد خبر : 46304
 • نشست فصلی شورای حکام آغاز شد


  رصد
  اخبار شبکه خبری وعده صادق:


  به گزارش وعده صادق به نقل از ایرنا، اقدام های لازم برای تقویت همکاری های بین المللی هسته ای، حمل و نقل و ایمنی زباله، طرح آژانس برای ساخت و ساز ایمنی هسته ای؛ امنیت هسته ای، تقویت فعالیت های آژانس مربوط به علوم هسته ای، فناوری و برنامه های کاربردی در دستور کار آژانس قرار خواهد گرفت.
  همچنین تایید و نظارت فعالیت های هسته ای جمهوری اسلامی ایران پیرو قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت سازمان ملل (۲۰۱۵)، فعالیت های راستی آزمایی هسته کره شمالی و سوریه و استفاده از پادمان آژانس در خاورمیانه از دیگر موضوع هایی است که در این چهار روز درباره آن گفت و گو خواهد شد.
  پیشتر مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی روز جمعه (۱۸ شهریور) در تازه ترین گزارش خود در مورد اجرای برجام گزارش پنج صفحه ای خود را در اختیار ۳۵ عضو آژانس بین المللی انرژی اتمی قرار داد.
  یوکیو آمانو در آخرین گزارش خود در مورد فعالیت ها و تاسیسات هسته ای ایران در چارچوب برجام یکی از کوتاه ترین گزارش های خود پس از اجرای برجام را منتشر کرد.
  قرار است این گزارش در نشست دوشنبه آینده شورای حکام مورد بررسی قرار گیرد.
  بر اساس این گزارش رسما اعلام شد که ایران طبق توافق هسته ای (برجام) از سقف تولید اورانیوم با غنای پایین که ۳۰۰ کیلو بود، تجاوز نکرده است.
  اروپام**۴۴۱
  انتشار دهنده : مریم شفیعی

  با شبکه خبری وعده صادق همراه شوید
  ایرنا

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار