• تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۳۰ | کد خبر : 46356
 • با شبکه خبری وعده صادق همراه شوید

  به گزارش وعده صادق به نقل از خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم،  نتایج نهایی آزمون سراسری سال ۹۵ اعلام شد و بر این اساس ۳۹۸ هزار و ۸۳۲ نفر قبول شده‌اند.

  داوطلبان برای اطلاع از مراحل، مدارک لازم و تاریخ ثبت‌نام باید به سایت دانشگاه محل قبولی مراجعه کنند و در صورتی که دانشگاه تاریخ خاصی را اعلام نکرده‌ بود، بدینگونه اقدام کنند: شنبه سوم مهر ثبت‌نام از افرادی که ابتدای نام خانوادگی آنها با این حروف شروع می‌شود: الف، ب، پ، ت، ث، ج، چ.

  یکشنبه چهارم مهر ثبت نام از افرادی که ابتدای نام خانوادگی‌ آنها با این حروف شروع می‌شود: ح، خ، د، ذ، ر، ز، ژ، س.

  دوشنبه پنجم مهر ثبت نام از افرادی که ابتدای نام خانوادگی‌ آنها با این حروف شروع می‌شود: ش، ص، ض، ط، ظ، ع، غ، ف، ق،ک

  سه شنبه ششم مهر ثبت نام از افرادی که ابتدای نام خانوادگی‌ آنها با این حروف شروع می‌شود: گ، ل، م، ن، و، هـ، ی

  از آنجا که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی فهرست معرفی شدگان چند برابر ظرفیت اعلام شده در دهه اول شهریور را به سازمان سنجش اعلام نکرده است از این رو وضعیت علمی تمام داوطلبانی که نسبت به انتخاب کد رشته محل‌های بورسیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اقدام کرده‌اند با توجه به ضوابط و اولویت کد رشته‌های انتخابی بررسی می‌شود.

  تمام داوطلبانی که برای آنان یکی از کدهای ۱۱، ۱۷، ۱۲، ۱۴، ۱۵، ۱۸، ۲۰، ۲۱ و ۲۲ اعلام شده لازم است براساس برنامه زمانی که در اطلاعیه روز یکشنبه ۴ مهر از سوی سازمان سنجش اعلام می‌شود برای مصاحبه به آدرس اعلام شده در اطلاعیه مراجعه کنند. 

  مدارک مورد نیاز برای ثبت‌نام از پذیرفته شدگان عبارت است از: داوطلبان نظام جدید آموزش متوسطه برای ثبت‌نام باید اصل کارنامه تحصیلی دوره پیش‌دانشگاهی در هر یک از سال‌های ۹۱ تا ۹۵ با امضا و مهر دبیرستان؛ اصل مدرک یا گواهی دیپلم متوسطه نظام جدید با مهر و امضای دبیرستان و اصل مدرک یا گواهی سال ماقبل دیپلم با مهر و امضای دبیرستان را همراه داشته باشند.

  ثبت نام از پذیرفته‌ شدگانی که صرفاً با سوابق تحصیلی (معدل کتبی دیپلم) در کد رشته‌ محل دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی و دانشگاه پیام نور و موسسات غیر انتفاعی پذیرفته شده‌اند بدین شرح است:

  ارائه کارنامه تحصیلی برای هر یک از پذیرفته‌شدگانی که دارای مدرک دیپلم متوسطه نظام جدید (سال سوم نظام جدید آموزش متوسطه) با امضا و مهر دبیرستان برای دیپلم‌های ۹۴ و قبل آن که امتحانات آنها به صورت کتبی و سراسری برگزار شده در هنگام ثبت‌نام ضروری است. 

  نحوه ثبت نام از پذیرفته‌ شدگان در دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی: 

  پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان لازم است برای اطلاع از تاریخ و مدارک لازم برای ثبت‌نام ابتدا به سایت اطلاع رسانی این دانشگاه مراجعه کنند. 

  نحوه و تاریخ انتشار فهرست اسامی معرفی شدگان رشته‌های تحصیلی نیمه متمرکز بدین شرح است:

  اطلاعیه سازمان سنجش درباره تاریخ و محل انجام آزمون عملی این قبیل رشته‌های تحصیلی و سایر مراحل گزینش به همراه فهرست اسامی و شماره داوطلبی معرفی شدگان هر یک از رشته‌های تحصیلی مذکور تا چند برابر ظرفیت در تاریخ ۲۶ مهر منتشر خواهد شد. 

  داوطلبانی که پس از دریافت کارنامه نتایج نهایی آزمون سراسری سال ۹۵ در خصوص مندرجات کارنامه یا انتخاب رشته خود سوال و تقاضایی داشته باشند می‌توانند حداکثر تا تاریخ ۱۹ مهر ۹۵ از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی در سایت سازمان سنجش اقدام کرده یا با شماره تلفن ۰۲۱۴۲۱۶۳ تماس بگیرند.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق
  تسنیم

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار