رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۰۰ | کد خبر : 46390
 • معاون اجرایی رئیس جمهوری: بهترین دارایی دولت، امید و اعتماد مردم است


  رصد
  اخبار شبکه خبری وعده صادق:


  به گزارش وعده صادق به نقل از ایرنا؛ محمد شریعتمداری شامگاه دوشنبه در نشست شورای اداری استان گلستان در گرگان، ارائه گزارش مدیران دستگاه ها از عملکرد دولت تدبیر و امید را ضروری دانست و افزود: در گزارش دهی باید با مردم صادق بوده و عملکرد به صورت درست گفته شود.
  وی همچنین اضافه کرد: گزارش کاغذی از روند اجرای طرح ها به ما می رسد، در حالی که نظارت بر اجرای طرح از نزدیک و میدانی مورد تاکید است.
  معاون اجرایی رئیس جمهوری ادامه داد: انجام نظارت عینی بر اجرای طرح ها کمک بیشتری برای رسیدن به اهداف دولت تدبیر و امید خواهد کرد.
  به گفته وی؛ بهتر است ارائه گزارش ها از روند اجرای طرح ها به صورت هفته ای باشد.
  شریعتمداری بر اولویت بندی اجرای طرح ها در سال پایانی فعالیت دولت یازدهم و شتاب در بهره برداری از آنها نیز تاکید کرد و گفت: همه مدیران دستگاه ها در استان ها حتما طرح های اولویت دار تاثیرگذار در زندگی مردم و قابل بهره برداری تا پایان سال را انتخاب کرده و مورد پیگیری قرار دهند.
  وی با بیان این که نظر واقعی مردم برای دولت تدبیر و امید مهم است، افزود: شما مدیران از نزدیک در جریان رضایتمندی مردم باشید و فقط به گزارش وعده صادق به نقل از یک دستگاه در این خصوص اکتفا نکنید.

  *کشور نیاز به اشتغال خرد دارد
  معاون اجرایی رئیس جمهوری گفت: امروز کشور نیاز به اشتغال خرد دارد و باید در این حوزه شتاب کرد.
  وی افزود: در یکسال باقی مانده از عمر این دولت اجرای طرح ها از جمله تکاپو وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ارائه تسهیلات معاونت توسعه روستایی در حمایت از کارآفرینان روستایی، خوداشتغالی کمیته امداد باید در حوزه ایجاد اشتغال خرد در کشور مورد توجه و عمل بیش از گذشته قرارگیرد.

  *تخصیص افزون بر ۶۰درصداعتبارات برای پیشرفت مصوبه های سفر هیات دولت به گلستان
  شریعتمداری گفت: برای اجرای مصوبه های سفر دولت تدبیر و امید به گلستان شامل ۱۲۱طرح و با یکهزار و ۳۱۰ میلیارد ریال ،در مجموع با توزیع اوراق مشارکت تاکنون افزون بر ۶۰ درصد اعتبار تخصیص یافته است.
  وی افزود: اجرای برخی از مصوبه ها از جمله ایجاد راه آهن گرگان – مشهد در مرحله پیگیری فاینانس و اجرای زهکشی ۲۲ هزارهکتار از زمین های کشاورزی برای تامین آب زراعی نیز در دست پیگیری است.
  به گفته وی؛ اکنون در سطح ۵ هزار هکتار از زمین های کشاورزی استان گلستان اجرای طرح زهکشی آماده شده و تا پایان سال ۹۶ اجرای این طرح به ۱۰ هزار هکتار خواهد رسید.

  *۸۱درصد نامه های مردمی در سفر دولت به گلستان حمایت مالی بود
  وی همچنین گفت: ۸۱درصد از نامه های مردمی استان در سفر (سال ۹۳) دولت تدبیر و امید، حمایت مالی بوده است.
  شریعتمداری افزود: در سفر دولت تدبیر و امید به گلستان ۶۱ هزار و ۹۲۷ درخواست در سامانه ثبت شد.
  وی از مشارکت خوب نهادهایی چون کمیته امداد، بهزیستی و اداره کل فنی و حرفه ای استان نیز قدردانی کرد.
  در این نشست نماینده ولی فقیه در گلستان و شماری از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، استاندار و جمعی از مسئولان استان شرکت داشتند.
  ۶۲۰۴/۱۶۴۸/ ۳۴۰۴
  خبرنگار : علی اصغر تیموریان ** انتشار دهنده: محسن اسماعیلی

  با شبکه خبری وعده صادق همراه شوید
  ایرنا

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار