غدیر، چراغ روشنی برای حل مهم‌ترین مشکل کشورهای اسلامی+اینستاپست

0 0


وعده صادق
:

محسن رضایی در صفحه اینستاگرام خود از واقعه غدیر به عنوان چراغ روشنی برای حل مهم‌ترین مشکل کشورهای اسلامی یاد کرد.

به گزارش وعده صادق به نقل از خبرنگار حوزه سیاسیون در فضای مجازی گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ محسن رضایی در صفحه اینستاگرام خود با توجه به عید غدیر از لزوم رهبر و امام برای جوامع اسلامی گفت.

رضایی در این پست نوشت:” رهبری و هدایت، وقتی خدای متعال در روز غدیر در آخرین سال عمر مبارک پیامبر اکرم(ص)، به او فرمود اگر امری که به تو گفته‌ایم ابلاغ نکنی، رسالت و ماموریت خود را انجام نداده‌ای، پیامبر اکرم همه را جمع کرد و فرمود هر که مرا مولای خود می‌داند علی را نیز مولای خود بداند.
امروز وقتی به جهان اسلام و کشورهای اسلامی نگاه می‌کنیم متوجه می‌شویم که مشکل اساسی آن‌ها، یا در نبود رهبر و امام جامعه است و یا ضعف در رهبران و دولت‌مردان آن‌ها. فرقه و جنگ و فتنه‌های بین کشورهای اسلامی از نبود عنصر رهبری در آن‌هاست.
غدیر، چراغ روشنی برای حل مهم‌ترین مشکل کشورهای اسلامی است. این چراغ از ایران فروزان شده ولی تعصبات خشک و نفوذ صهیونیزم و انحرافاتی مثل وهابیت، نمیگذارد که جهان اسلام متحد شده و رو به پیشرفت بگذارد. اگر انشاءالله نظام آل‌سعود از سر راه مسلمانان کنار رود، تحولی بزرگ در جهان اسلام به‌وجود خواهد آمد.”

غدیر، چراغ روشنی برای حل مهم‌ترین مشکل کشورهای اسلامی+اینستاپست

انتهای پیام/

همراه با شبکه خبری وعده صادق

باشگاه خبرنگاران

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.