رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۰۸ | کد خبر : 46628
 • کسانی که به مشی اعتدال اعتقاد ندارند نباید در دولت حضور یابند

  به گزارش وعده صادق معاون اجرائی رئیس‌جمهوری با اشاره به اتحاد موجود بین اقوام و مذاهب استان گلستان گفت: وحدت و انسجام موجود در گلستان نعمت بزرگی است که نباید آن را از دست بدهیم و باید در راستای تقویت آن کوشا باشیم.
  محمد شریعتمداری در نشست فعالان سیاسی استان گلستان، ضمن تبریک عید غدیر خم، تصریح کرد: وجود نماینده محترم ولی فقیه استان افتخاری برای اتحاد و انسجام گلستان است و یقیناً اگر تمامی جناح‌های سیاسی استان با یکدیگر اتحاد داشته باشند، توسعه استان با سرعت بیشتر اتفاق می‌افتد.
  وی سفر به گلستان را سومین سفر گروه حاضر دانست و افزود: هدف از این سفر شنیدن و بررسی مشکلات در سال پایانی دولت، ارتباط با گروه‌های مرجع در استان‌ها و بررسی پیشرفت فیزیکی طرح‌های عمرانی و وعده‌های ریاست محترم جمهوری در سفر به استان بوده است.
  وی سفر انجام شده به گلستان را مفید ارزیابی کرد و گفت: دولت یازدهم در شرایط ویژه و کم نظیری مسولیت اجرایی کشور را در دست گرفت و انتخابات سال ۹۲نمادی از بلوغ سیاسی گروه‌های سیاسی و مردم داشت.
  انتخاب دکتر روحانی توسط مردم تصادفی نبود و مردم با توجه به شناخت کامل از ایشان و مشکلات موجود ، ایشان را به عنوان ریاست جمهوری برگزیدند.
  معاون اجرایی رئیس‌جمهوری با اشاره به شرایط مالی سال ۹۴ دولت نیز گفت: علی‌رغم شرایط سخت مالی دولت در سال ۹۴، خوشبختانه در عرصه سیاست خارجی با درایت، عقلانیت و عزت تیم مذاکره کننده به سرپرستی دکتر ظریف در برجام به نتایج مطلوبی رسیدیم. وی انتخابات سال ۹۴ و مشارکت مردم را ارزشمند دانست و یادآور شد: فضای مطلوب سیاسی موجود نتیجه اقدامات صورت گرفته در دولت تدبیر و امید است و انتخابات با بلوغ سیاسی مردم در شرایطی کاملا آرام برگزار شد.
  ریاست محترم جمهوری نیز همواره بر استفاده از توانمندی‌های اقوام، بانوان و بومی‌گزینی تاکید دارند و معتقدند کسانی که به مشی اعتدال اعتقادی ندارند نباید در دولت حضور یابند.

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار