رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: پنج شنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۱۵ | کد خبر : 46759
 • بان کی مون:ادامه بحران سوریه مایه شرم همه جهان است


  رصد
  اخبار شبکه خبری وعده صادق:

  به گزارش وعده صادق به نقل از ایرنا ، بان کی مون در نشست روز چهارشنبه شورای امنیت سازمان ملل که به منظور بحث پیرامون بحران ۵ ساله سوریه برگزار شد ، گفت که امروز جهان در رابطه با این بحران در یک مقطع توفیق و یا شکت کامل قرار گرفته است.
  وی بار دیگر رهبران کشور های کلیدی و بانفوذ منطقه و جهان را به استفاده از نفوذ خود در برقراری دوباره آتش بس ، از سر گیری عملیات کمک رسانی به مردم آسیب دیده و نیازمند این کشور و حمایت از تلاش های سازمان ملل در جهت یافتن راهی برای خروج از ‘جهنمی که مردم سوریه در آن به دام افتاده اند ‘، استفاده کنند.
  دبیر کل سازمان ملل با اشاره به این که جنگ های داخلی سوریه تا کنون ۳۰۰ هزار کشته برجای گذاشته، نیمی از جمعیت این کشور را اواره کرده و بیشتر شالوده های آن را از میان برده است، گفت که این شکست و قصور همگانی باید همچون کابوسی همه اعضای شورای امنیت این سازمان را به وحشت بیاندازد.
  بان کی مون در پایان حمله روز دوشنبه به کاروان کمکی سازمان ملل و هلال احمر را واقعه ای خشم آور و عامل توقف عملیات کمک رسانی به مردم سوریه خواند و گفت که با جدیت تمام تحقیقات لازم در رابطه با این حمله و سایر برخورد های بی رحمانه علیه مردم این کشور را پیگیری خواهد کرد.
  شبک **اروپام-۴-۵۴۱ **۱۹۱۷**انتشار دهنده :سید محمد باقر نوربخش

  با شبکه خبری وعده صادق همراه شوید
  ایرنا

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار