رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: پنج شنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۰ | کد خبر : 46803
 • رئیس‌جمهور بار دیگر گفت‌وگوی تمدن‌ها را مطرح کند


  رصد
  اخبار – شبکه خبری وعده صادق:

  یک عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی معتقد است امروز باید گفت‌وگوی تمدن‌ها و آن روش و دیدگاه بار دیگر توسط دولت‌های روی کار مطرح شود.

  جهانبخش خانجانی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به سخنرانی رئیس جمهور کشورمان در مجمع عمومی سازمان ملل گفت: معضل امروز جهان عدم توجه به حقوق انسان‌ها و حقوق بشر است. در عین حال تضاهم‌هایی در منطقه و جهان وجود دارد که بر اساس خشونت و تعارض‌های قومی، بحران و جنگ‌هایی را در منطقه و جهان ایجاد کرده است ولو اینکه این جنگ‌ها مقطعی یا در یک منطقه خاص باشد.

  وی ادامه داد: به نظر من آقای رئیس‌جمهور باید بر اساس محور این دو مطلب و برآیند صلح‌طلبی در جهان صحبت خود را در مجمع عمومی سازمان ملل آغاز کند و به نوعی به این تعارض‌ها و دوگانگی‌های رفتاری که در جهان وجود دارد اشاره داشته باشد.

  این عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی روزی مبدع گفت‌وگوی تمدن‌ها به جای برخورد تمدن‌ها بود. ما ناگزیریم با وجود تغییر دولت‌ها همچنان از آن منش و مشی حمایت کنیم و اجازه دهیم آن روش و دیدگاه بار دیگر مطرح شود.

  خانجانی افزود: به جای این تعارض‌ها و تضاهم‌هایی که در جهان وجود دارد باید دیدگاه همدلی، نوع‌دوستی و احترام به حقوق انسان‌ها در سراسر جهان سرلوحه کار همه کشورها و دولت‌ها قرار گیرد.

  انتهای پیام

  همراه با شبکه خبری وعده صادق
  ایسنا

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار