کرملین روسیه مسکو

تنها سرایدار کرملین باقی مانده است

آمریکا دیگر نمی تواند روسیه را تحریم کند

 • تاریخ انتشار: پنج شنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۰ | کد خبر : 46803

 • رصد اخبار – شبکه خبری وعده صادق
  :

  یک عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی معتقد است امروز باید گفت‌وگوی تمدن‌ها و آن روش و دیدگاه بار دیگر توسط دولت‌های روی کار مطرح شود.

  جهانبخش خانجانی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به سخنرانی رئیس جمهور کشورمان در مجمع عمومی سازمان ملل گفت: معضل امروز جهان عدم توجه به حقوق انسان‌ها و حقوق بشر است. در عین حال تضاهم‌هایی در منطقه و جهان وجود دارد که بر اساس خشونت و تعارض‌های قومی، بحران و جنگ‌هایی را در منطقه و جهان ایجاد کرده است ولو اینکه این جنگ‌ها مقطعی یا در یک منطقه خاص باشد.

  وی ادامه داد: به نظر من آقای رئیس‌جمهور باید بر اساس محور این دو مطلب و برآیند صلح‌طلبی در جهان صحبت خود را در مجمع عمومی سازمان ملل آغاز کند و به نوعی به این تعارض‌ها و دوگانگی‌های رفتاری که در جهان وجود دارد اشاره داشته باشد.

  این عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی روزی مبدع گفت‌وگوی تمدن‌ها به جای برخورد تمدن‌ها بود. ما ناگزیریم با وجود تغییر دولت‌ها همچنان از آن منش و مشی حمایت کنیم و اجازه دهیم آن روش و دیدگاه بار دیگر مطرح شود.

  خانجانی افزود: به جای این تعارض‌ها و تضاهم‌هایی که در جهان وجود دارد باید دیدگاه همدلی، نوع‌دوستی و احترام به حقوق انسان‌ها در سراسر جهان سرلوحه کار همه کشورها و دولت‌ها قرار گیرد.

  انتهای پیام

  همراه با شبکه خبری وعده صادق
  ایسنا

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها :
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  شمخانی: اربعین حسینی باید به نهضت ضد ظلم تبدیل شود ۸ هزار موشک آماده شلیک در کشور وجود دارد/ هیچ متجاوزی را رها نخواهیم کرد/ گزینه نظامی در مقابل ایران حتی زیر میز هم قرار ندارد برای مردم مسائل اقتصادی و معیشتی در اولویت است/ روحانی باید تغییرات را در حوزه اقتصادی صورت می‌داد کری: اوباما برجسته‌ترین رئیس‌جمهور تاریخ آمریکاست/جهان به مراتب پیچیده‌تر از دوران جنگ سرد است امر به معروف می‌تواند جلوی تصرف فکرها و باورها را بگیرد تاییدیه رگولاتوری به ۲۶ کالای مخابراتی/صدور مجوز برای ۳ مدل آیفون  ۹۰۰ داعشی در موصل کشته شدند عکس/ حضور سرلشکر سلیمانی در منزل شهید مصطفی صدرزاده انهدام باند زورگیری خشن از مشتریان بانک ها + عکس دکتر حسن هاشمی در کنار داروسازان جوان در الجزایر/ شهرام قائدی ونقشی غیر کمدی در کار جدیدش/ حسین ماهینی: شدیم چهل میلیون و یک نفر خراسان رضوی زمینه های بسیار برای توسعه مناسبات با کره جنوبی دارد تراکتورسازی فاتح دربی تبریز شد برای مردم مسائل اقتصادی و معیشتی در اولویت است/ روحانی باید تغییرات را در حوزه اقتصادی صورت می‌داد/ امید است رئیس جمهور مطالبه مردم را بشنود ​قیمت خانه در تهران افزایش یافت/ متوسط هر متر ۴٫۴ میلیون ستاد انتخابات اواخر آذرماه تشکیل می‌شود/ لایحه جامع انتخابات تدوین شده است واکنش حمید رسایی به سانسور گفتگوی فائزه هاشمی دومین اجلاسیه خبرگان رهبری از آذر به اسفند موکول شد دولت منتقدان راعلیه خودمنسجم می‌کند/نبایدکشور راپرهزینه اداره کرد عکس/ بزرگ ترین کشتی دنیا آتش، کارگاه مبل سازی را خاکستر کرد