رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: پنج شنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۰ | کد خبر : 46805
 • زورگیران شیشه‌ای هنگام زورگیری گیر افتادند

  با شبکه خبری وعده صادق همراه شوید

  به گزارش وعده صادق به نقل از خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»؛ شامگاه ۳۰ شهریور سال جاری مأموران کلانتری ۱۵۸ کیان‌شهر هنگام گشت‌زنی در منطقه استحفاظی خود به پسر جوانی که در حال زاغ‌زنی بود، مشکوک شدند.

  پسر جوان به‌محض رویت مأموران، پا به فرار گذاشت و در نهایت یکی از مأموران پلیس، موفق به بازداشت وی شد؛ در همین حین، مأمور دیگری، دورتر از صحنه دستگیری پسر جوان، متوجه جوان دیگری شد که با چاقو در حال زورگیری از دو پسر جوان بود که این مأمور پلیس نیز موفق به دستگیری زورگیر چاقو به‌دست شد.

  پس از دستگیری سارقان زورگیر، مأموران در بازرسی از آنها موفق به کشف سه قبضه چاقو، سه عدد تلفن همراه سرقتی، یک عدد افشانه اشک‌آور و چهار ساعت شدند، همچنین مشخص شد آنها با هم همدست هستند، یکی از آنها زاغ‌زن بوده و دیگری مشغول به زورگیری بوده است.

  پیش از ظهر امروز، سارقان زورگیر که معتاد به ماده مخدر شیشه بودند، به دادسرای ناحیه ۳۴ تهران منتقل شدند و در مقابل علی وسیله ایرد موسی؛ بازپرس شعبه پنجم این دادسرا به چندین فقره سرقت و زورگیری اعتراف کردند و سرانجام برای ادامه تحقیقات و کشف دیگر سرقتهای احتمالی در اختیار مأموران اداره آگاهی قرار گرفتند.

  انتهای پیام/*

  همراه با شبکه خبری وعده صادق
  تسنیم

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار