رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: پنج شنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۵ | کد خبر : 46820
 • پیکر تکنسین شهید اورژانس هوائی مازندران تشییع شد


  رصد
  اخبار شبکه خبری وعده صادق:


  به گزارش وعده صادق به نقل از خبرنگار ایرنا ، در این مراسم که ‘ جعفر میعادفر ‘ معاون اجرائی اورژانس کشور ، رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران و جمعی از تکنسین ها و کارکنان اورژانس ۱۱۵ استان حضور داشتند ، ابتدا پیام تسلیت وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی قرائت شد.
  سیدحسن قاضی زاده هاشمی در این پیام که توسط ‘ قاسم جان بابائی ‘ رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران قرائت شد ، نوشت : مطلع شدم ، همکار ارجمندمان جناب آقای مصطفی صادقی در سانحه سقوط بالگرد اورژانس مازندران به شهادت رسیدند. به یقین پاداش حقیقی تلاش و فداکاری های این عزیزان تنها در ید قدرت پروردگارمتعال است و بس.
  وزیر بهداشت افزود : اینجانب ضمن تسلیت این ضایعه به خانواده محترم آقای صادقی ، همکاران دانشگاه علوم پزشکی مازندران و پرسنل اورژانس کشور، از خداوند برای آن شهید عزیز علو درجات و رحمت واسعه مسالت می نمایم.
  رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران هم در این مراسم به اهمیت و مخاطرات کار اورژانس در کشور اشاره کرد و گفت : تمامی کارکنان اورژانس جان بر کف می گیرند تا به دیگران زندگی ببخشند.
  قاسم جان بابائی افزود : یکی از ویژگی های کار در اورژانس این است که با تحمل همه سختی های شبانه روزی باید به بندگان خداوند که گرفتار سختی و درد و رنج حوادث می شوند ، کمک رسانید و امید به زندگی را در آنان تداوم بخشید .
  وی افزود : شهید مصطفی صادقی از جمله نیروهائی بود که همواره برای خدمت رسانی به هموطنان پای در رکاب داشت و در مدت خدمتش در پایگاه هوائی اورژانس به بیش از ۲۰۰ مورد تصادفات جاده ای کمک رسانی کرد.
  رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت : نام و یاد شهید صادقی که جانش را در خدمت به هموطنان از دست داد ، همواره جاوید خواهد ماند و برای تجلیل از مقام والای این شهید ، نام پایگاه اورژانس هوائی مازندران در آمل به شهید مصطفی صادقی تغییر خواهد یافت .
  جان بابائی به حضور میلیونی مسافران و گردشگران در مازندران در تمامی فصول سال اشاره کرد و افزود : با توجه به ضرورت فعال نگه داشتن پایگاه هوائی اورژانس ، در اسرع وقت پایگاه شهید صادقی با یک بالگرد جدید تجهیز خواهد شد.
  شهید صادقی ۱۴ سال پیش پس از اخذ مدرک کارشناسی پرستاری به کادر اورژانس ۱۱۵ مازندران پیوست و با فعال شدن پایگاه اورژانس هوائی در آمل ، خدمتش را در این پایگاه ادامه داد .
  وی روز گذشته بر اثر سقوط تنها بالگرد اورژانس هوائی مازندران در جاده هراز به شهادت رسید. این بالگرد برای کمک رسانی به مصدومان سانحه رانندگی به پرواز در آمده بود که هنگام فرود در منطقه ‘ گزنک ‘ سقوط کرد.
  علت این سانحه هوائی محدودیت دید خلبان به خاطر برخاستن گرد و غبار هنگام فرود و برخورد با کابل فشار قوی برق اعلام شده است .
  خبرنگار : مهدی غلامی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
  ۷۳۲۷/۱۶۵۴

  با شبکه خبری وعده صادق همراه شوید
  ایرنا

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار