رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: پنج شنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۰ | کد خبر : 46833
 • طرح کشوری مبارزه با قاچاق آغاز شد


  رصد
  اخبار شبکه خبری وعده صادق:


  به گزارش وعده صادق به نقل از روز پنچشنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان تعزیرات حکومتی، محمدحسن سرابیان افزود: با صدور بخشنامه «طرح کشوری برخورد با قاچاق در سطح عرضه» به ویژه لوازم خانگی، تجهیزات پزشکی و لوازم آرایشی و بهداشتی از سوی رئیس سازمان تعزیرات حکومتی، هماهنگی های لازم برای اجرای آن در کل کشور انجام شده است.
  مدیرکل نظارت و هماهنگی گشت های مشترک سازمان تعزیرات حکومتی افزود: این طرح با هماهنگی دستگاه های نظارتی چون اتاق اصناف ایران، گمرک، نیروی انتظامی، سازمان های صنعت، معدن وتجارت، دانشگاه های علوم پزشکی و اتحادیه های مربوطه از امروز اول مهر در سراسر کشور اجرایی می شود.
  وی افزود: در جلسه هماهنگی که با حضور رئیس سازمان تعزیرات حکومتی و رئیس اتاق اصناف و نمایندگان سایر دستگاه ها برگزار شد؛ مقرر شد که مرحله اول این طرح با محوریت اتاق اصناف در بازه زمانی یک ماهه و با هدف پیشگیری و آموزش اصناف انجام شود.
  سرابیان با اشاره به برخورد قاطع با متخلفان در مرحله دوم این طرح، اظهار داشت: مرحله نخست این طرح فرصتی برای صاحبان واحدهای صنفی است تا ضمن آگاهی از قوانین و مقررات نسبت به عرضه نکردن این کالاهای قاچاق اقدام کنند.
  وی گفت: از کسبه شریف و اصناف تقاضا داریم، همکاری لازم را در این خصوص داشته باشند اما با آغاز دومین بخش طرح، سازمان تعزیرات حکومتی به صورت قاطع، جدی و برابر قانون با متخلفان برخورد می کند.
  مدیرکل نظارت و هماهنگی گشت های مشترک تعزیرات حکومتی گفت: هدف از اجرای طرح پرونده سازی نیست و امیدواریم پرونده ای تشکیل نشود اما قطعا با متخلفان برخورد می کنیم و در حین اجرای طرح مراقب حفظ حرمت کسبه قانونمند هم هستیم.
  سازمان تعزیرات حکومتی تابستان امسال «طرح برخورد با قاچاق در سطح عرضه» را با محوریت لوازم آرایشی و بهداشتی از مبادی مرزی تا سطح عرضه؛ اجرایی کرده است و هم اکنون با برنامه ریزی های انجام شده «طرح برخورد با قاچاق در سطح عرضه» با محوریت لوازم خانگی، تجهیزات پزشکی و لوازم آرایشی و بهداشتی پاییز امسال اجرایی می شود.
  اجتمام**۳۰۶۳**۱۹۹۶*خبرنگار احسان صادقی* انتشاردهنده: داود پورصحت*

  با شبکه خبری وعده صادق همراه شوید
  ایرنا

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار