رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: جمعه ۰۲ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۱۵ | کد خبر : 46931
 • امروز در پناه اقتدار، ایران اسلامی مستقل ترین کشور منطقه و جهان محسوب می گردد


  رصد
  اخبار شبکه خبری وعده صادق:


  به گزارش وعده صادق به نقل از ایرنا، ولایتی در این یادداشت خود آورده است: هفته دفاع مقدس زمانی نورانی و آسمانی است برای بزرگداشت رشادت ها و شهامت های سرداران و سرآمدان ایثار و شهادت که نام خود را در تاریخ، به بزرگی و نیکویی ثبت و ضبط نموده اند و این ایام مقدس و روز تجلیل از شهیدان و ایثارگران را گرامی می داریم.
  بی تردید این روزهای نورانی یادآور نام نیک شخصیت های بی همتا و آسمانی است که با اقتداء به آموزه های بلند اسلامی، تبعیت از ائمه اطهار (علیهم السلام) و ارزش های متعالی کربلاء و فرمانبری از رهبری حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، عزت و سربلندی را برای کشورمان به ارمغان آورده اند و موجب افتخار برای همیشه تاریخ این سرزمین گردیدند.
  در یک نگاه کلی به تاریخ ایران می توان مشاهده کرد که به دلایل مختلف و بعضا بسیار کوچک، بخشی از کشور در جهت منفعت طلبی پادشاهان به دیگران و قدرت های خارجی بخشیده می شد و تنها در سایه انقلاب اسلامی، حتی یک وجب از خاک میهن واگذار نگردید و اجازه تجاوز به سلطه گران و مستکبران داده نشد و امروز هم در کمال افتخار، امنیت و اقتدار و با زعامت و هدایت مقام معظم رهبری (مدظله العالی) اجازه دست اندازی داده نخواهد شد و مسیر رشد و تعالی کشور پیش می رود.
  پیروزی در دفاع مقدس، بیرون راندن دشمنان از کشور و متجاوز دانستن صدام در عرصه بین المللی، بیانگر رشادت نیروهای بسیجی و نظامی و همراهی مردمی قهرمان و بزرگ است که اقتدار و سربلندی را برای کشور به وجود آوردند و امروز هم در پناه اقتدار و امنیت، ایران اسلامی مستقل ترین و تاثیرگذارترین کشور در منطقه و جهان محسوب می گردد.
  به روح بلند شهداء و امام بزرگوار صلوات می فرستیم و امیدواریم خداوند متعال همه ما را قدران رشادت های ایثارگران و شهداء و در مسیر آنان قرار دهد.
  شبد**۱۹۵۳**۳۴۰۴ **خبرنگار: مرتضی شحنه**انتشار دهنده:محسن اسماعیلی

  با شبکه خبری وعده صادق همراه شوید
  ایرنا

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار