رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: جمعه ۰۲ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۴۵ | کد خبر : 47003
 • ازدحام درمراکزمعاینه فنی پایتخت


  رصد
  اخبار شبکه خبری وعده صادق:


  سید نواب حسینی منش روز جمعه در گفت و گو در خبرنگارایرنا افزود: درهمین ارتباط تمامی مراکز معاینه فنی تهران نیز از صبح امروز با تمام ظرفیت مشغول ارائه خدمت بودند.
  وی با اشاره به اینکه این مراکز از ساعت ۸ تا ۱۴ امروز به ارائه خدمات پرداختند اظهار کرد : به علت ازدحام زیاد کار، خدمات رسانی در برخی مراکز ازجمله مرکز نیایش ممکن است تا ساعت ۱۶ نیز ادامه داشته باشد.
  مدیرعامل ستاد مرکزی معاینه فنی تهران همچنین از راه اندازی شیفت دوم کار درمراکز معاینه فنی طی هفته آینده خبرداد و افزود: داشتن برگه معاینه فنی برای ورود خودروها به محدوده ترافیکی زوج و فرد الزامی است و مالکان خودروهای فاقد معاینه فنی در صورت ورود به این محدوده ترافیکی جریمه خواهند شد.
  حسینی منش تصریح کرد: شهروندان تهرانی حتما در هفته آینده با مراجعه به مراکز معاینه فنی ، تاییدیه فنی خودروی خود را دریافت کنند.
  وی با تاکید بر اینکه اطلاع رسانی در خصوص اجرای طرح کاهش و لزوم داشتن معاینه فنی ازسه ماه پیش آغاز شده گفت: دوربین های نظارتی با ورود خودرو فاقد معاینه فنی به محدوده زوج و فرد تخلف را ثبت و از طریق سامانه یکپارچه برای مالک خودرو متخلف(فاقد معاینه فنی و شماره پلاک) جریمه قانونی اعمال می شود.
  حسینی منش خاطرنشان کرد: با اجرای طرح کاهش خودروهای وارداتی ۲۰۱۱ به قبل و خودروهای تولید داخل از سال ۹۰ به قبل باید تائیدیه معاینه فنی داشته باشند (خودروهای تولید ۲۰۱۱ و خودروهای سال ۹۰ شامل این طرح نمی شوند).
  وی گفت: شهروندان می توانند با ارسال عدد یک به سامانه پیامکی ۲۰۰۰۱۱۲ و مراجعه به سایت ستاد مرکزی معاینه فنی پایتخت از مدت انتظار در صف معاینه فنی آگاهی یابند.
  به گزارش وعده صادق به نقل از ایرنا، مرحله دوم طرح ترافیکی کاهش از روز گذشته(اول مهرماه) درتهران آغاز شده است، در این مرحله از طرح ۳۰۰ دستگاه دوربین، تردد خودروها در محدوده ترافیکی زوج و فرد را کنترل و برای متخلفان(شماره پلاک و معاینه فنی) ۵۰۰ هزار ریال جریمه اعمال قانون می شود
  درهمین ارتباط مالکان خودروها می توانند با مراجعه به سامانه سیمفا(SIMFA.IR) و وارد کردن شماره پلاک و شماره شناسایی خودرو (VIN) از معتبر بودن برگه معاینه فنی خودروی خود اطمینان حاصل کنند.
  مالکان خودروهایی که با وجود داشتن برگه معاینه فنی معتبر پیامک ارشادی دریافت کرده اند نیز می توانند به سامانه مذکور مراجعه و نسبت به رفع مشکل اقدام کنند.
  خبرنگار: عاطفه نژادسالاری – انتشار دهنده: محسن فتاحی
  تهرام ۹۳۵۳/۱۱۰۹// ۱۶۲۵

  با شبکه خبری وعده صادق همراه شوید
  ایرنا

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار