رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: جمعه ۰۲ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۴۵ | کد خبر : 47029
 • لیگ ازبکستان چهار روز زودتر از ایران تعطیل شد


  رصد
  اخبار شبکه خبری وعده صادق:

  به گزارش وعده صادق به نقل از خبرگزاری مهر، محمدرضا ساکت که به همراه تیم ملی در ارمنستان حاضر است در گفتگو با سایت فدراسیون فوتبال ابتدا با قدردانی از سفارت جمهوری اسلامی ایران در ایروان اظهار کرد: خوشبختانه سفارت ایران در ارمنستان همکاریهای لازم را با تیم ملی داشته است. هنگام ورود تیم ملی به ارمنستان نمایندگانی از سفارت در فرودگاه حضور پیدا کردند و آقای سجادی، سفیر ایران در ایروان نیز در تماسی تلفنی به کاروان ایران خیر مقدم گفت. همچنین تعدادی از مسوولان تیم ملی پنجشنبه شب در مراسم ویژه دعای کمیل مسجد کبود ایروان که با حضور پرشور مسلمانان ایران و تعدادی دیگر از کشورها برگزار شد، شرکت کردند.

  وی افزود: در واقع این مراسم هر پنجشنبه در این مسجد قدیمی با قدمت ۲۷۰ ساله و زیبا برگزار می شود و کانونی برای گردهمایی مسلمانان ارمنستان است. ضمن اینکه قرار است با همکاری دو دولت ایران و ارمنستان این مسجد به ثبت یونسکو برسد. همچنین در بخشی از این مراسم با توجه به هفته دفاع مقدس، وابسته نظامی ایران سخنرانی کرد.

  ساکت با اشاره به امکانات موجود در کمپ تیم ملی ارمنستان اظهار کرد: نکته قابل تامل در این سفر مشاهده کمپ و امکانات آکادمی فوتبال ایروان است که شرایط بسیار خوبی دارد. این کمپ مجهز به هشت زمین فوتبال است که ۶ زمین آن دارای چمن طبیعی و دو زمین آن دارای چمن مصنوعی است. در واقع بنده با مشاهده کیفیت زمین چمن طبیعی این کمپ شگفت زده شدم و نگهداری این زمین و کیفیت آن می تواند الگوی بسیار خوبی باشد. به اعتقاد من ارمنستان انتخاب بسیار خوبی برای اردوهای ورزشی است.

  رییس سازمان تیمهای ملی فوتبال با اشاره به دیدارهای پیش روی تیم ملی برابر ازبکستان و کره جنوبی اظهار کرد: جامعه ایرانی به قدر کافی هوشیار است که حساسیتهای این دو بازی را درک کرده و نسبت به آن اشراف داشته باشد. این دو دیدار در روند آتی و صعود ما بسیار تاثیرگذار است و باید این واقعیت را هم لحاظ کنیم که ازبکستان به دلیل حساسیت بازی پانزدهم مهر، چهار روز زودتر از لیگ ایران، لیگ خود را تعطیل کرد. با این وجود از حیث بازیکن و ظرفیت بالای کادر فنی، تیم ملی ایران تیم بسیار قدرتمندی است اما برای ایجاد هماهنگی میان بازیکنان، تیم ملی به چنین اردوهایی نیاز دارد.

  ساکت افزود: البته به خاطر اینکه نمی توانیم بازیکنان لژیونرمان را در چنین اردوهایی به همراه داشته باشیم، نمی شود دست روی دست بگذاریم. سرمربی تیم ملی مسابقات داخلی و خارجی را به طور کامل زیر نظر دارد و قطعا با تدبیر درستی که اندیشیده شده بازیکنان را به هماهنگی می رساند. نمی شود به خاطر اینکه در این مقطع لژیونرها را در اختیار نداریم، نیم دیگر تیم را رها کنیم. کادر فنی به گونه ای برنامه ریزی کرده که برنامه های تیم ملی بر روی روزهای فیفا متمرکز باشد و در این مقطع نیز جام حذفی برگزار می شود. باید در اینجا از مربیانی که پذیرفتند حتی بدون بازیکنان ملی پوششان در جام حذفی شرکت کنند، تشکر کنم. سرمربی تیم ملی هم بعد از بازی با قطر به بنده اعلام کرد که قدردان مربیان لیگ و رسانه هاست و آنها در این برد سهیم هستند.

  وی با بیان اینکه در ادامه راه نیز همچنان به اتحاد و همبستگی ملی نیاز داریم، اظهار کرد: باید با دور کردن انرژی منفی و پردازشهای غیرسازنده با کمک مردم با فرهنگ ایران، رسانه ها، باشگاه ها، مربیان و کانونهای هواداری به دنبال ممکن کردن، غیرممکن باشیم و این غیرممکن همان صعود پیاپی تیم ملی به جام جهانی است. ایران چنین ظرفیتی را دارد اما به شرطی که همبستگی ملی‌مان را در راستای ارتقای روحی و فکری تیم ملی حفظ کنیم.

  ساکت افزود: فدراسیون فوتبال تلاش بسیار دارد که بتواند تدارک لازم را برای تیم ملی و دیگر تیمها فراهم کند و این نیازمند فراهم کردن امکانات سخت افزاری و نرم افزاری است. اولین اقدام برای فراهم کردن اقدامات نرم افزاری همگرایی فنی بین تیمهای مختاف با تیم ملی بزرکسالان و هم اندیشی فنی بین مربیان تیمهای مختلف زیر ۱۴، زیر ۱۶، زیر ۱۹ سال، زیر۲۳ سال و تیمهای بانوان است که مربیان این تیمها پس از ارائه برنامه های خود نقطه نظرات سرمربی تیم ملی بزرگسالان را به منظور بهره وری بیشتر و تاثیرگذاری دریافت می کنند. این همگرایی فنی در امتداد قادامات کمیته فنی و توسعه، کمیته جوانان و کمیته بانوان فدراسیون فوتبال خواهد بود.

  وی با تبریک موفقیت تیمهای نوجوانان و فوتسال اظهار کرد: کار انجام شده قابل تقدیر بود. اعتقاد داریم فوتسال خودش را تثبیت می کند و ما این کار را به خوبی در تیم فوتسال و فوتبال ساحلی می بینید. ما در این دو رشته داری یک مزیت بزرگ هستیم و در موضوع فوتسال کارهای زیادی مانده که باید انجام دهیم.

  با شبکه خبری وعده صادق همراه شوید
  مهر

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار