رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: جمعه ۰۲ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۳۰ | کد خبر : 47039
 • بازتاب سخنان رییس جمهور در رسانه های آمریکا


  رصد
  اخبار شبکه خبری وعده صادق:


  نشریه نیویورک تایمز با سرمقاله ای تحت عنوان’رییس جمهور ایران، آمریکا را به عدم پایبندی به توافقنامه هسته ای متهم کرد’ نوشته است که رییس جمهور ایران، آمریکا را به عدم پایبندی نسبت به برجام متهم کرد و گفت که واشنگتن تاکنون کارنامه درخشانی در رابطه اجرای این توافقنامه نداشته است.
  نشریه مذکور با اشاره به اینکه رییس جمهور ایران این انتقادات را درست یک روز بعد از نهایی شدن قرارداد خرید هواپیماهای ایرباس و بوئینگ به زبان می آورد، نوشته است که با این همه روحانی در سخنان خود خطاب به خبرنگاران محتاطانه سعی کرد تا از القا این نکته که برجام با خطراتی روبرو است دوری کند.
  نیویورک تایمز در بخشی از این مقاله بویژه به انتقادات تند رییس جمهور ایران از اقدامات غیرقانونی آمریکا در مورد سپرده های پولی ایران و ابهامات موجود در قوانین این کشور که مایه وحشت بانک های آمریکایی از شرکت در معاملات با ایران شده، اشاره کرده و در نهایت به نقل از دکتر روحانی اینگونه اقدامات آمریکا را ‘دزدی بین المللی ‘ خوانده است.
  شبکه خبری سی ان ان نیز در سر مقاله ای با تیتری مشابه ضمن اشاره به انتقادات رییس جمهور از عدم پایبندی آمریکا به توافقنامه هسته ای نوشته است که روحانی این قصور آمریکا را به گردن اعمال نفوذ ‘گروه های فشار صهیونیستی’ انداخته است.
  سی ان ان در ادامه به آن بخش از اظهارات رییس جمهور ایران نیز که برجام را گواه زنده ای از توفیق دیپلماسی و ماحصل تعامل سازنده، گفت و گو و مدارا توصیف کرد، اشاره کرده و این سخنان ایشان را مثبت و تاثیرگذار ارزیابی کرده است.
  اروپام-۴-۵۴۱ ** شبس * ۱۵۷۴ * انتشار دهنده: محسن تهوری

  با شبکه خبری وعده صادق همراه شوید
  ایرنا

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار