رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: شنبه ۰۳ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۰۰ | کد خبر : 47069
 • اشکانی تجربه لازم برای مسئولیت جدید را دارد/خادم هیچ دخالتی نداشت


  رصد
  اخبار شبکه خبری وعده صادق:

  احد پازاج در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه حمایت از اشکانی در واقع حمایت از کشتی فرنگی است، گفت: اشکانی به عنوان یکی از قهرمانان بااخلاق و عنواندار کشتی فرنگی ایران با توجه به شرایط موجود تمامی فاکتورهای شورای فنی را داشت و در نهایت قرار شد سکان هدایت تیم ملی بزرگسالان به دست او سپرده شود.

  وی در پاسخ به این سوال که آیا انتخاب اشکانی با نظر و دخالت مستقیم رسول خادم صورت گرفته است، افزود: به هیچ عنوان چنین مساله ای نبود. خادم از ابتدای نشست شورای فنی، نظرات تمامی اعضا را درمورد گزینه‌های موجود جویا شد و سپس بدون اینکه کوچکترین دخالتی در این موضوع داشته باشد با نظر شورا، یعنی انتخاب علی اشکانی موافقت کرد. متاسفانه برخی همیشه این حواشی را بوجود می آورند، اما من با توجه به سابقه مدیریت، مربیگری و کشتی‌گرفتن در تیم ملی می گویم که این انتخاب کاملا مستقل و توسط شورای فنی صورت گرفت.

  پازاج درمورد برخی انتقادات مبنی بر بی‌تجربگی علی اشکانی در هدایت تیم بزرگسالان گفت: او با سابقه ۲۰ سال حضور در عرصه کشتی‌ و بیش از هشت سال مربیگری، چندان بی تجربه نیست.باید به او اعتماد کرد و تا بازیهای آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا به وی زمان خودنمایی و فرصت داد.

  سرمربی پیشین تیم ملی کشتی فرنگی که تیمش در سال ۲۰۱۴ برای نخستین بار قهرمان جهان شد، گفت: خانواده کشتی باید از اشکانی حمایت کنند و به وی فرصت دهند، چون کشتی ایران به مربیان جوان و باانگیزه نیاز دارد و باید در این عرصه نیز سازندگی کرد.

  با شبکه خبری وعده صادق همراه شوید
  مهر

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار