چه تعداد از گوشی های Galaxy Note 7‌ معیوب در آمریکا تحویل شده است

0 0


وعده صادق
:

آمار منتشر شده جدید توسط شرکت سامسونگ نشان می دهد که نصف گوشی های گلکسی نوت ۷ فراخوان داده شده در آمریکا تحویل داده شده اند.

به گزارش وعده صادق به نقل از خبرنگار دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در حالی که تنها یک هفته از فراخوان CPSC (کمیته ایمنی محصولات مصرفی) برای جمع آوری گوشی های گلکسی نوت ۷ معیوب در آمریکا می گذرد، شرکت سامسونگ مدعی شده است که مشتریان این شرکت در آمریکا حدود ۵۰۰۰۰۰ دستگاه گوشی گلکسی نوت ۷ معیوب خود را تحویل نمایندگی های این شرکت داده اند. 

سامسونگ پیشتر برای جمع آوری حدود ۱ میلیون گوشی گلکسی نوت ۷ معیوب در آمریکا فراخوان داده بود. این آمار برای این مدت در حالی بسیارامیدوارکننده به نظر می رسد که پیشترعلیرغم هشدارهای مکرر درباره گوشی  نوت ۷S تنها کمتر از ۲۰ درصد آمریکایی ها در خصوص تحویل و تعویض آن اقدام کردند.

چه تعداد از گوشی های Galaxy Note 7‌ معیوب در آمریکا تحویل شده است

آمار دیگر منتشر شده توسط سامسونگ حاکی از آن است که ۹۰ درصد از گوشی های معیوب با گوشی  گلکسی نوت ۷ جدید تعویض شده است. سامسونگ هفته پیش از ارسال ۵۰۰۰۰۰ دستگاه گوشی گلکسی نوت ۷ جدید به آمریکا خبر داده بود. این در حالی است که سامسونگ پیشتر اعلام کرده بود که برای مشتریانش امکان خرید گوشی دیگر یا استرداد پول وجود دارد.

منبع:androidcentral

انتهای پیام/

همراه با شبکه خبری وعده صادق

باشگاه خبرنگاران

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.