رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: یکشنبه ۰۴ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۱۵ | کد خبر : 47218
 • ثبت نام اینترنتی سرشماری عمومی نفوس و مسکن ۹۵ آغاز شد


  رصد
  اخبار شبکه خبری وعده صادق:

  به گزارش وعده صادق به نقل از خبرنگار مهر،‌ صالح دریانورد عصر شنبه در مراسم آغاز مرحله اول سرشماری عمومی نفوس و مسکن ۹۵ در استان هرمزگان همزمان با سراسر کشور بیان داشت: بر اساس برنامه زمانبندی مرکز آمار ایران مرحله اول سرشماری عمومی نفوس و مسکن ۹۵ به صورت اینترنتی در سراسر کشور آغاز شد و تا ۲۴ مهرماه خانواده ها می توانند از طریق اینترنت اقدام به ثبت نام و ورود اطلاعات خانوار کنند.

  وی عنوان کرد: در مرحله اول پس از ورود به سایت sarshomari۹۵.ir می توانند اطلاعات خواسته شده را وارد و پس از اتمام ارائه داده های خواسته شده کد رهگیری به خانواده ها ارائه می شود که نشان از پایان ثبت نام است.

  دریانورد در مورد مدارک مورد نیاز برای ثبت نام اینترنتی سرشماری عمومی نفوس و مسکن ۹۵ بیان داشت: با داشتن کدملی افراد خانواده می توان اقدام به ورود اطلاعات کرد. با توجه به اتصال سایت به مرکز داده های ثبت احوال با ورود کدملی تمامی اطلاعات سجلی افراد در سایت سرشماری بارگذاری می شود.

  به گفته وی، ثبت نام اینترنتی و مشارکت تمام مردم با لاخص کارمندان و نظامیان شاهد صرفه جویی در زمان و موجب افزایش سرعت کار ماموران سرشماری عمومی نفوس و مسکن ۹۵ خواهد شد.

  مدیر اجرای سرشماری عمومی نفوس و مسکن ۹۵ هرمزگان افزود: همچنین دوره آموزشی معاونان و کارشناسان فنی شهرستان های استان برای سرشماری میدانی با حضور ۱۰۱ نفر آغاز شد. شرکت کنندگان پس از پایان دوره آموزشی تیم های پنج نفره سرشماری را به لحاظ فنی هدایت می کنند.

  با شبکه خبری وعده صادق همراه شوید
  مهر

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار