رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: یکشنبه ۰۴ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۴۵ | کد خبر : 47224
 • دشمن ایران همواره دشمن است

  دشمن ایران همواره دشمن است

  به گزارش وعده صادق به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری میزان، برنامه گفت و گوی سیاسی با موضوع بررسی بازخوانی نقش آمریکا و غرب در حمایت از صدام در هشت سال دفاع مقدس در ابعاد سیاسی و نظامی و با حضور سردار سرتیپ سید مرتضی میریان (جانشین معاون عملیات نیروی زمینی سپاه) و امیر سرتیپ غلام حسین دربندی از شبکه رادیویی گفت و گو روی آنتن رفت.

  در این برنامه سردار سرتیپ سید مرتضی میریان با اشاره به این که دشمن اهای ایران هیچ تفاوتی با قبل ندارد، گفت: دشمن ایران همواره دشمن است و دشمن خواهد ماند، به طوری که شاید نوع و شیوه ی دشمنی مقداری متفاوت شود.

  وی همچنین در ادامه افزود: فرمایشات و رهبری حضرت امام خمینی (ره) ریشه های لیبرالیسم و کمونیسم را از جا کنده و هزاران دلیل اثباتی آن ها را با تحقق انقلاب اسلامی به فسخ رسانید.

  جانشین معاون عملیات نیروی زمینی سپاه با اشاره به منافع آمریکا در منطقه عنوان کرد: انقلاب اسلامی دو حرف بزرگ در دنیا دارد، یکی مقابله با طالمین عالم و دیگری دفاع از مظلومین عالم است.

  در بخش دیگر برنامه گفت و گوی سیاسی از شبکه رادیویی گفت و گو امیر سرتیپ غلام حسین دربندی با اشاره هراس غرب از انقلاب اسلامی گفت: هراس غرب و آمریکا از انقلاب اسلامی بسیار زیاد بود، در طرف دیگر وجود یک رهبر اسلامی در راس این انقلاب از هر چیز دیگر بیشتر برای آمریکا و غرب آسیب رسانی می کرد.

  وی همچنین در ادامه افزود: آمریکا پس از فرافکنی های بسیاری که بعد از انقلاب در ایران انجام داده و به نتیجه نرسیده بود، به سراغ شخصی بدون وجدان و دارای کرامات انسانی به اسم صدام رفته و دست به تحریک آن زد.

  این امیر سرتیپ با اشاره به این که جنگ اهداف ظاهر و باطنی جنگ ایران گفت: نخست وزیر عراق در ایام جنگ در رسانه های مختلف اعلام کرده بود که جنگ با ایران فقط به خاطر سرنگونی رژیم جمهوری اسلامی ایران بوده و هدف دیگری از جنگ در کار نیست.

  انتهای پیام/

  منبع: میزان

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار