رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: یکشنبه ۰۴ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۱۵ | کد خبر : 47235
 • ایران و انقلاب اسلامی با خون شهدا مستحکم شده است

  ایران و انقلاب اسلامی با خون شهدا مستحکم شده است

  به گزارش وعده صادق به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری میزان، برنامه گفت و گوی فرهنگی با موضوع بررسی بررسی تاثیرات فرهنگی دفاع مقدس و با حضور امیر سرتیپ قاسم فراوان (عضو پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران)  از شبکه رادیویی گفت و گو روی آنتن رفت.

  در این برنامه امیر سرتیپ قاسم فراوان با اشاره به ایام دفاع مقدس گفت: تمام هرآن چیزی که می توانیم از دفاع مقدس داشته باشیم، عشق و ایثار است و علاوه بر این ساختن انسان ها از گرایش مادی به معنویت گرایی یکی از مهمترین دست آوردهای دفاع مقدس به حساب می آید.

  وی با بیان این که عشق و دلدادگی از ویژگی های بسیار بارز دقاع مقدس بود، اظهار داشت: روزهای آغاز جنگ مانند معادلات بود و هر کسی که وارد این معادلات می شد، به نوعی وارد مدرسه دانشگاه و مدرسه ی عشق و انسان سازی می شود، به طوری که فقط به ایثار فکر می کرد.

  عضو پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به جوانان ایران، عنوان کرد: بدون شک و همواره، بهترین پیام ما پیام مقام معظم رهبری است.

  وی همچنین در ادامه افزود: تعابیر مقام معظم رهبری از دوران جنگ بهترین تعابیر ممکن در خصوص جنگ تحمیلی است.

  امیر سرتیپ قاسم فراوان خطاب به جوانان ایرانی مطرح کرد: جوانان امروزی باید بدانند که ایران و انقلاب اسلامی با خون شهدای آن آب یاری و مستحکم شده است.

  وی همچنین در ادامه ی سخنان خود تاکید داشت: هر آن چیزی که امروزه جزو افتخارات ایران محسوب می شود، ریشه در فرهنگ دفاع مقدس دارد.

  انتهای پیام/

  منبع: میزان

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار