هشت سال دفاع مقدس از نگاه میناوند+اینستا پست

0 0


وعده صادق
:

مهرداد میناوند با انتشار پستی در اینستا گرامش حال خوب و آرامش امروز را مدیون مردان غیوری دانست که با گذشت، ایثار و فداکاری جنگیدند.

به گزارش وعده صادق به نقل از خبرنگار حوزه ورزشکاران در فضای مجازی گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛در ۳۱ شهریور ۱۳۵۹ رژیم بعثی عراق با تصمیم و طرح قبلی و با هدف برانداختن نظام نوپای جمهوری اسلامی جنگی تمام عیار را علیه ایران اسلامی آغاز کرد. صدام حسین رییس جمهور عراق با ظاهر شدن در برابر دوربین‌های تلویزیون عراق با پاره کردن قرارداد ۱۹۷۵ الجزایر، آغاز تجاوز رژیم بعثی به خاک ایران را اعلام کرد.

این تاریخ در تقویم ملی  به عنوان هفته دفاع مقدس نام گذاری شده است.

مهرداد میناوند بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال درصفحه اینستاگرامش  با انتشار پستی در رابطه با هفته دفاع مقدس ، هشت سال جنگ تحمیلی و دفاع مقدس را مهمترین اتفاق تاریخ معاصر ایران دانست.

میناوند نوشت:

“سلام.هر سال این روزها تداعی کننده یکی از مهم ترین اتفاقات تاریخ معاصر ایران است،جنگ تحمیلی و هشت سال دفاع مقدس مردان و زنان سرزمینم از مرزهای این خاک پر برکت.
شاید من و نسل من این واقعه را به خوبی درک کردیم و زخمهایش را دیدیم و درد کشیدیم، ما که سال های کودکی و نوجوانی را با صدای بمب و آژیر و گلوله و خون و زخم سپری کردیم. حال خوب و آرامش امروزمان را مدیون مردان غیوری هستیم که با گذشت، ایثار و فداکاری جنگیدند تا ذره ای از خاک مقدس ایرانمان به دست دشمن نیفتد.مردانی که هنوز هم در میان ما هستند و آنهارا با زخم ها و دردهایشان فراموش کرده ایم و با بی معرفتی تنهایشان گذاشته ایم. کاش یادمان نرود حال امروزمان را مدیون چه عزیزانی هستیم، کاش خودمان را میان روزمرگی ها گم نکنیم .”

انتهای پیام/

همراه با شبکه خبری وعده صادق

باشگاه خبرنگاران

ممکن است بپسندید

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.