رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: یکشنبه ۰۴ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۰۰ | کد خبر : 47339
 • چهار پروژه عمران شهری با اعتبار یک هزار میلیارد ریال در تهران به بهره برداری رسید


  رصد
  اخبار شبکه خبری وعده صادق:


  به گزارش وعده صادق به نقل از خبرنگار ایرنا، این طرح ها شامل محوطه سازی و احداث ابنیه تاج سد دریاچه شهدای خلیج فارس، پروژه های تقاطع غیر همسطح بزرگراه شهید بروجردی با خیابان میرزایی و تقاطع غیر هم سطح بزرگراه شهید خرازی با خیابان شهید اردستانی و نیز طرح احداث ایستگاه مکمل تهویه تونل نیایش است.
  پرهزینه ترین این طرح ها، ایستگاه مکمل تهویه تونل نیایش است که با اعتباری در حدود ۶۰۰ میلیارد ریال شامل دو شصت عمودی، یک تونل ارتباطی به طول ۱۰۸متر و هشت دستگاه فن محوری برای تصفیه هوای آلوده داخل تونل نیایش در شرایط اضطراری و تنظیم هوای تازه به داخل آن احداث شده است.
  همچنین در این آیین طرح محوطه سازی و احداث ابنیه تاج سد دریاچه شهدای خلیج فارس با اعتباری حدود در حدود ۲۰۰ میلیارد ریال به عنوان مرحله دوم پروژه احداث دریاچه شهدای خلیج فارس به بهره برداری رسید.
  به گزارش وعده صادق به نقل از ایرنا، در این آیین دو تقاطع غیر همسطح بزرگراه شهید خرازی با خیابان شهید اردستانی با ۱۶۰ میلیارد ریال و تقاطع غیر همسطح بزرگراه شهید بروجردی با خیابان میرزایی با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال نیز به بهره برداری رسید.
  این دو پروژه عمرانی با هدف عملکردهای ترافیکی در خیابان های شهید اردستانی و میرزایی و تقویت ارتباطات شمالی – جنوبی بزرگراه های شهیدان خرازی و بروجردی اجرا و به بهره برداری رسیده است.
  آیین بهره برداری از این چهار پروژه عمران شهری با حضور محمدباقر قالیباف شهردار تهران و جمعی از مدیران شهری در مجموعه تفریحی بوستان شهدای خلیج فارس منطقه ۲۲ برگزار شد.
  خبرنگار: مسعود گودرزی – انتشار دهنده: محسن فتاحی
  تهرام/۲۰۷۹/۷۲۴۷// ۱۶۲۵

  با شبکه خبری وعده صادق همراه شوید
  ایرنا

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار