رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: یکشنبه ۰۴ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۱۵ | کد خبر : 47361
 • نعمت زاده: ادامه راه شهدا وظیفه همگانی است/فرزندان شهدا الگوی جوانان باشند


  رصد
  اخبار شبکه خبری وعده صادق:


  به گزارش وعده صادق به نقل از ایرنا به نقل از شاتا، نعمت زاده در جمع فرزندان شاهد شاغل در ستاد وزارت صنعت، معدن و تجارت افزود: شما یادگارانی از خود گذشتگانی هستید که جان خود را فدای اسلام و انقلاب کردند و باید با این پشتوانه معنوی احساس شادابی کنید و با روحیه ای مضاعف به کار بپردازید.
  وی تصریح کرد: شما فرزندان شهدا باید با عملکرد و رفتار خود در زمینه های مختلف الگوی خوبی برای سایر جوان های کشور باشید.
  گفتنی است در این نشست صمیمانه که به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس انجام شد وزیر صنعت، معدن و تجارت به مشکلات و مسائل و نیازهای فرزندان شهدا رسیدگی و شنوای خواسته های آنان بود.
  در این نشست همچنین سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت، بانوان این وزارتخانه را پرچمداران اقتصاد مقاومتی عنوان کرد و افزود: در بحث اقتصاد مقاومتی بانوان مهمترین رکن و تصمیم گیرنده هستند و باید شروع کننده و مدافع این حرکت نیز باشند.
  «منوچهر طاهایی» با اشاره به لزوم راه اندازی کمپین حمایت از مصرف کالاهای ایرانی افزود: بانوان باید در بحث استقلال اقتصادی نیز همانند استقلال سیاسی یاری کنند و کودکان و نوجوانان هم باید به عنوان همیار صنعت وارد عمل شوند.
  مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه مشکل اشتغال و بیکاری مشکل بخش عمده ای از جوانان است، تصریح کرد: خرید جنس قاچاق و اجناسی که مشابه داخلی دارند با افزایش بیکاری فرزندان این مرز و بوم برابر است.
  وی ادامه داد: هر ساله ۱۵ تا ۲۰ میلیارد دلار جنس قاچاق وارد کشور می شود و ما باید از بانوان برای نخریدن این کالاها کمک بگیریم.
  در ادامه این نشسست مشاور وزیر در امور ایثارگران نیز آماری از تعداد فرزندان شاهد شاغل در وزارت صنعت، معدن و تجارت ارائه داد و افزود: ۸۵۳ نفر از فرزندان شهدا در بخش های مختلف این وزارت خانه مشغول به خدمت هستند که از این تعداد ۲۳۳ نفر در ۳۲ استان کشور و ۴۴ نفر هم در حوزه ستادی مشغول به کارند.
  محمد حسین چراغی گفت: ۳ نفر در مقطع دکتری؛ حدود ۱۳ نفر در مقطع کارشناسی ارشد، حدود ۲۱ نفر لیسانس و ۴ نفر فوق دیپلم و ۲ نفر دیپلم هستند.
  در این نشست که با حضور معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استانهای وزیر صنعت، معدن و تجارت برگزار شد «محمدرضا فیاض» به پرسش ها و پیشنهادات شرکت کنندگان در این نشست پاسخ داد.
  شبد**۱۹۵۳**۱۰۹۵ **خبرنگار: مرتضی شحنه** انتشار دهنده:رضا رضائی مجد

  با شبکه خبری وعده صادق همراه شوید
  ایرنا

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار