رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۱:۵۵ | کد خبر : 4740
 • مشاور نهاد ریاست جمهوری: دولت یازدهم بی‌سابقه‌ترین رکود اقتصادی را در کشور تجربه کرد

  محمدرضا صالحی پیش از ظهر امروز در حاشیه جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان قزوین که در دفتر استانداری برگزار شد، اظهار داشت: در راستای خروج از مرحله رکود و ورود به رونق اقتصادی، ایجاد زمینه مشارکت بخش غیر دولتی و خصوصی توسط دولت الزامی است.

  وی با بیان اینکه ما به‌دنبال کاهش تورم‌ها تا پایان سال 94 هستیم، عنوان کرد: اگر در سال‌های آینده تا سال 97 رشد اقتصادی به میزان 4.5 درصدی داشته باشیم می‌توان از رکود اقتصادی خارج شویم.

  صالحی افزود: ما باید تلاش کنیم تا میزان تورم تا پایان سال 94 یک رقمی شود و تحقق این امر نیازمند همکاری و مساعدت دستگاه‌ها و بخش خصوصی با دولت است.

  دبیر ستاد کاروان تدبیر و امید نهاد ریاست جمهوری با اشاره به اینکه یکی از اهداف مهم دولت، آزادسازی منابع و ظرفیت‌های مالی در بانک‌های خارج از کشور  است، بیان کرد: به‌کارگیری و آزادسازی این منابع می‌تواند پشتوانه مناسبی برای  رشد و توسعه اقتصاد ایران در سطح بین‌المللی باشد.

  وی با اشاره به اینکه از دیگر اهداف مهم دولت، افزایش و رونق صادرات کالاهای غیرنفتی به کشورهای دیگر است، اظهار داشت: رشد پایدار اقتصادی بر دو ویژگی دورن‌گرایی و برون‌سپاری در کشور استوار است.

  مشاور نهاد ریاست جمهوری با اشاره به اینکه نقش شوراهای برنامه‌ریزی استان‌ها در راستای الویت‌بندی نیازها و ظرفیت‌های هر استان مؤثر است، عنوان کرد: با همکاری تمام ظرفیت‌های دولتی می‌توان از ظرفیت‌های غیردولتی به طور متوازن استفاده کرده تا بتوان زمینه رشد اقتصادی را در کشور فراهم کرد.

  صالحی با اشاره به اینکه دولت نهم و دهم وعده‌هایی را در مدت هشت سال به مردم داده که بخشی از آنها محقق شده است، بیان کرد: دولت نهم و دهم وعده تحقق درآمد 147 هزار میلیارد تومان را داده‌اند که 67 هزار میلیارد تومان آن محقق شده که این میزان 31 درصد مطالبات را شامل می‌شود.

  وی در رابطه با سفرهای رئیس جمهور به استان‌های مختلف کشور گفت: تاکنون 24 سفر در 22 استان انجام شده و 9 سفر نیز باقی مانده است.

  دبیر ستاد کاروان تدبیر و امید نهاد ریاست جمهوری افزود: سفر رئیس جمهور تنها به مرکز استان بوده و برای بازدید از شهرستان‌های هر استان نمایندگان وی وزراء یا معاونان  اعزام می‌شوند.

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار