رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: دوشنبه ۰۵ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۶:۴۵ | کد خبر : 47423
 • تا پنج ماه آینده بدهی همه پیمانکاران سیستان و بلوچستان پرداخت می‌شود

  تا پنج ماه آینده بدهی همه پیمانکاران سیستان و بلوچستان پرداخت می‌شود

  به گزارش وعده صادق به نقل از گروه سیاسی خبرگزاری میزان، محمدباقر نوبخت در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان سیستان و بلوچستان که در استانداری برگزار شد، اظهار داشت: مشکل مالی شهرداری‌های سیستان و بلوچستان در پنج ماه آینده با استفاده از ظرفیت بودجه سال جاری حل می‌شود و در این مدت بدهی همه پیمانکاران این استان پرداخت می‌شود.

  رئیس سازمان برنامه و بودجه بیان کرد: بخشی از مشکلات اعتباری سیستان و بلوچستان از طریق اعتبارات و بودجه سال ۹۶ با اختصاص یک ردیف ویژه همانند اعتبار ویژه آموزشی که به استان تخیصص یافته است، حل می‌شود.

  نوبخت بیان کرد: با عنایت دولت، سه شوک اعتباری در جهت پیشرفت و رعایت عدالت و توازن منطقه‌ای به سیستان و بلوچستان می‌دهیم که شامل اختصاص یک ردیف متمرکز به صورت ویژه برای سرعت بخشی به توسعه استان، افزایش سهم استان از محل ردیف‌های هزینه‌ای و تملک سرمایه‌ای و اختصاص یک ردیف ویژه به بحث عدالت آموزشی سیستان و بلوچستان است.

  وی گفت: از نماینده‌ها و مدیران سیستان و بلوچستان درخواست دارم تا با نظارت استاندار، نسبت به تهیه برنامه توسعه استان اقدام کنند و ما نیز تلاش می‌کنیم همان برنامه تهیه شده در استان را برای توسعه استان سیستان و بلوچستان تصویب کنیم.

  نوبخت همچنین عنوان داشت: امروز به برکت نظام امنیتی که در استان سیستان و بلوچستان حاکم شده من توانستم با موتور در نقطه صفر مرزی تردد کنم که این امر در میدان بهارستان تهران قابل اجرا نیست و این امنیت حاکم در سیستان و بلوچستان جای تقدیر دارد.

  وی همچنین از اهتمام استاندار سیستان و بلوچستان در زمینه حل مشکلات حاشیه‌نشینی شهرهای استان تقدیر کرد و گفت: وضعیت حاشیه شهر زاهدان در شان نظام و دولت جمهوری اسلامی نیست و ما تلاش می‌کنیم با تخصیص یک اعتبار به استاندار سیستان و بلوچستان جهت ساماندهی نواحی حاشیه شهرهای این استان یاری برسانیم.

  انتهای پیام/

  منبع: میزان

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار