رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: دوشنبه ۰۵ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۵ | کد خبر : 47435
 • اختصاص ۵۰۰ میلیارد تومان برای جلوگیری از واسطه گری پسته


  رصد
  اخبار – شبکه خبری وعده صادق:

  پسته

  نماینده مردم شهرستان های زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی گفت: از دولت خواسته ایم که ۵۰۰ میلیارد تومان نقدینگی برای خرید پسته تامین کند.

  دکتر حسین امیری خامکانی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا با بیان اینکه شهرستان زرند در تب و تاب جمع آوری پسته است، افزود: پسته یکی از محصولات استراتژیک کشور و شهرستان زرند است.

  وی در خصوص قیمت پسته گفت: همکاری و همدلی بین مسئولان، کشاورزان و تعاونی ها باید باشد تا قیمت پسته افت نکند. با توجه با چالش اقتصادی که در کشور به وجود آمده پسته نیز همانند همه بخش ها دچار چالش اقتصادی شده است.

  وی افزود: در دوران تحریم بازار پسته ما متضرر شد و آمریکا رقیب سرسخت ما، تولید پسته خود را در این چند سال افزایش داد. آمریکا برنامه هایی را برای گرفتن بازار جهانی پسته دارد. ما خیلی راحت می توانیم بازار پسته را به نفع خود احیا کنیم که لازمه آن همکاری همه دستگاه ها و کشاورزان است.

  نایب رییس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: از دولت خواسته ایم که ۵۰۰ میلیارد تومان نقدینگی برای خرید پسته تامین کنند تا خرید و فروش پسته به واسطه گری نیفتد.

  رییس مجمع نمایندگان استان کرمان با اشاره به انتخاب استان کرمان به عنوان پایلوت اقتصاد مقاومتی نیز گفت: اکنون فضای جدید در استان کرمان ایجاد شده است که باید از این فرصت استفاده کرد زیرا مقام معظم رهبری چندین سال به بحث اقتصاد مقاومتی عنایت دارند لذا باید همه در این بحث سهیم باشیم. مسوولان باید در تامین زیرساخت های اقتصاد مقاومتی سهیم باشند. مسوولان استان و شخص استاندار از پیگیری ها و رفت و آمدهای مکرر شما برای مسایل اقتصاد مقاومتی در استانداری و ادارات کل نه تنها ناراحت نمی شوند بلکه خوشحال می شوند. از این فرصت استثنایی که در قالب پایلوت اقتصاد مقاومتی به وجود آمده حتما باید استفاده کرد.

  نماینده مردم زرند و کوهبنان در خانه ملت افزود: از مسئولان کارخانه‌ها و واحدهای صنعتی شهرستان زرند می خواهیم که به بخش ورزشی وارد شوند و فضای ورزشی ایجاد کنند.

  انتهای پیام

  همراه با شبکه خبری وعده صادق
  ایسنا

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار