رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: دوشنبه ۰۵ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۵ | کد خبر : 47439
 • بیش از ۲۲ هزار زوج در فاصله اعیاد قربان و غدیر به خانه بخت رفتند


  رصد
  اخبار شبکه خبری وعده صادق:


  حمید درخشان نیا روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی ایرنا افزود: در شش ماهه ابتدای سال جاری، بیش از ۴۰۳ هزار ازدواج و ۹۲ هزار طلاق در کشور به ثبت رسیده است.
  معاون وزیر کشور در این گفت و گو ، با اشاره به دهه ولایت و امامت، اظهار داشت: اعیاد مذهبی جایگاهی ویژه در فرهنگ ایرانیان دارند و عموما تلاش می شود تا عقد ازدواج، که یکی از سرورآمیزترین رخدادهای زندگی ماست، در روزهای اعیاد مذهبی سال منعقد شود.
  درخشان نیا، همچنین تعداد ازدواج های به ثبت رسیده در شش ماهه ابتدای سال جاری را بیش از ۴۰۲ هزار رویداد اعلام کرد و گفت: این رویدادها در دفترخانه های ازدواج در سراسر کشور به ثبت رسیده است.
  وی یکی از نکات جالب در بررسی های آماری را ثبت ۹۷۶ مورد ازدواج در یکی از دفترخانه های یکی از استان های جنوبی کشور دانست.
  رییس سازمان ثبت احوال، همچنین ادامه داد: در نیمه اول سال جاری، بیش از ۹۲ هزار طلاق در کشور به ثبت رسیده است.
  درخشان نیا، ضمن اعلام آمادگی ثبت احوال برای ایجاد ارتباط پویا با مراکز پژوهشی و دانشگاهی، بهبود روند تولید و تحلیل آمارهای جمعیتی کشور را یکی از اهداف اساسی سازمان ثبت احوال کشور دانست.
  معاون وزیر کشور، با تاکید مجدد بر ضرورت توجه به مباحث مربوط به ثبت احوال و آمار حیاتی در دهه ثبت احوال در آسیا و اقیانوسیه (سال های ۲۰۱۵ تا ۲۰۲۴ میلادی) خواستار توجه ویژه مردم و مسئولان به تمامی مواد سیاست های کلی جمعیت و نیز سیاست های کلی خانواده، ابلاغی مقام معظم رهبری شد و گفت: ضروری است طرح موضوعات جمعیتی در چارچوب سیاست های ابلاغی، با لحاظ تمامی جوانب و پیچیدگی های اجتماعی صورت پذیرد.
  اجتمام**۲۱۸۱ ** ۱۴۱۸
  مصاحبه از ناهید حاجی خانی / انتشار: مریم برزآبادی

  با شبکه خبری وعده صادق همراه شوید
  ایرنا

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار