• تاریخ انتشار: دوشنبه ۰۵ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۰ | کد خبر : 47471
 • تبعیت احمدی نژاد از رهبر معظم انقلاب به صلاح او و کشور است


  رصد
  اخبار شبکه خبری وعده صادق:


  حجت الاسلام والمسلمین یدالله حبیبی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا درباره سخنان امروز حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب در کلاس درس خارج فقه و اصول افزود: نصیحت معظم له به احمدی نژاد مبنی بر اینکه به صلاح او و کشور نیست که در عرصه انتخابات حضور یابد، از یک جنبه یک نگاه و رویکرد اخلاقی بود که به موضوع نصیحت و خیرخواهی گروه ها، احزاب و مسوولان نسبت به یکدیگر کمک می کند.
  وی ادامه داد: برخلاف جریان های سیاسی که می خواستند این موضوع را به تسویه حساب سیاسی تبدیل کنند اما رهبر معظم انقلاب خیلی راحت و شفاف فرمودند من نصیحت کردم و این موضوع می تواند یک باب جدیدی در تعاملات احزاب، گروه ها و افراد نسبت به یکدیگر باشد که اگر می خواهند اشکال و ایرادی از یکدیگر بگیرند آن را در قالب خیرخواهی مطرح کنند.
  مشاور و رییس حوزه دبیرکل جامعه روحانیت مبارز گفت: از طرفی نیزاین مساله و عملکرد هشت ساله احمدی نژاد تاثیرات خاص خود را در جامعه داشت و انتقادات شدیدی به او وارد بود که بسیاری از فرصت ها را گرفت.
  حبیبی افزود: البته ما نمی خواهیم به صورت مطلق قضاوت کنیم اما در یک ارزیابی دقیق و منصفانه درباره دوران هشت ساله احمدی نژاد خیلی حرف ها وجود دارد.
  وی تصریح کرد: اینکه رهبر معظم انقلاب فرمودند به صلاح نمی دانم احمدی نژاد در انتخابات حضور یابد حاکی از این است که به هر حال چه به لحاظ خصوصیات فردی وی و چه به لحاظ عملکردی، شرایط کشور و افکارعمومی ظرفیت پذیرش چنین مساله را ندارد.
  دبیرکل جبهه ایستادگی گفت: مهمترین اشکالی که در گذشته نیز به احمدی نژاد داشتیم این بود که در خیلی جاها به توصیه ها و بعضا اوامر رهبر معظم انقلاب توجه نکرد لذا به صلاح او است که در این زمینه به نصیحت معظم له گوش کند و شجاعانه در مسیر وحدت و مصلحت کشور قدم بردارند و تحت تاثیر اطرافیان قرار نگیرد.
  حبیبی افزود: نکته دیگر این است که در پرتو فرمایشات رهبر معظم انقلاب باید به استقبال یک انتخابات پرشور با حضور فراگیر گروه ها و احزاب برویم و همه باید مشارکت داشته باشند و با همه امکانات و رعایت مصلحت کشور و تاکید بر وحدت و همدلی گام بردارند.
  به گزارش وعده صادق به نقل از ایرنا، رهبر معظم انقلاب اسلامی امروز در درس خارج فقه در تشریح مطلبی که روز گذشته به نقل از ایشان منتشر شده است، گفتند: یک آقایی آمده پیش من، من هم به ملاحظه صلاح حال خود آن شخص و صلاح حال کشور به ایشان گفتم که شما در فلان قضیه شرکت نکنید.
  سیام*۹۲۵۴** ۱۴۴۶**خبرنگار: سجاد خسروانیان **حمیدی

  با شبکه خبری وعده صادق همراه شوید
  ایرنا

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار