رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: سه شنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۴۵ | کد خبر : 47538
 • سقوط شاخص سهام بورس لندن به رغم افزایش بهای نفت خام دریای برنت


  رصد
  اخبار شبکه خبری وعده صادق:


  به گزارش وعده صادق به نقل از ایرنا ، ارزش شاخص سهام بورس فوتسی ۱۰۰ لندن که در آن در هر روز کاری سهام ۱۰۰ شرکت مهم و بزرگ انگلیس از نظر ارزش بازاری سهام ثبت شده در بورس، ارزش گذاری و خریدوفروش می شود در روز دوشنبه، با کاهش ۱٫۳۹ درصدی مواجه شد.
  شاخص سهام بورس فوتسی ۱۰۰ لندن، با ۹۱ واحد کاهش، به ۶ هزار و ۸۱۸ واحد رسید.
  شاخص سهام بورس فوتسی ۲۵۰ لندن نیز با کاهش ۱٫۱۲ درصدی مواجه بود و با ۲۰۰ واحد کاهش به ۱۷ هزار و ۷۲۲واحد رسید.
  در همین حال شاخص سایر بورس های مهم اروپایی در روز دوشنبه، همچون ‘دکس ‘ آلمان ، ‘کک ۴۰ ‘ فرانسه و ‘آیبکس ‘ اسپانیا روند کاهشی داشتند.
  در پایان معاملات روز دوشنبه، ارزش شاخص سهام ‘دکس ‘در بازار بورس فرانکفورت آلمان ۲٫۱۹ درصد، شاخص سهام ‘کک چهل’ در بازار بورس فرانسه ۱٫۸۰ درصد و شاخص بازار بورس اسپانیا موسوم به «آیبکس» ۱٫۲۷ درصد کاهش یافتند.
  اما پوند انگلیس در پایان معاملات در بازار مبادلات ارزی، در برابر دلار آمریکا با ۰٫۰۳ درصد افزایش، در مقابل ۱٫۲۹۷۴ دلار و همچنین با ۰٫۱۳ درصد کاهش در مقابل یورو، در مقابل ۱٫۱۵۲۹ یورو معامله شد.
  در همین حال هر بشکه نفت خام سبک برنت دریای شمال که بیش از دو سوم نفت های جهان از جمله نفت اوپک، بر اساس آن قیمت گذاری می شوند، روز دوشنبه در بازار لندن، با حدود ۱٫۴۶ دلار افزایش به ۴۷٫۳۵ دلار رسید.
  به گزارش وعده صادق به نقل از منابع انگلیسی، بهای هر بشکه نفت شاخص آمریکا، ‘وست تگزاس اینترمیدییت ‘( دبلیوتی آی ) نیز روز دوشنبه با ۱٫۴۵ دلار افزایش در مقابل ۴۵٫۹۳ دلار معامله شد.
  اروپام**۴**۱۵۵۲ ** انتشار دهنده: قاسم شریعتی

  با شبکه خبری وعده صادق همراه شوید
  ایرنا

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار