رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: سه شنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۵:۴۵ | کد خبر : 47561
 • کلینتون: ۹ میلیون نفر به علت بحران وال استریت شغل خود را از دست داده اند

  لحظه به لحظه / نخستین مناظره ترام‍‍‍‍‍‍‍پ با کلینتون

  به گزارش وعده صادق به نقل از سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما؛ دونالد ترامپ در نخستین مناظره خود با هیلاری کلینتون درباره‌ شیوه مدیریت کشور، امنیت و اقتصاد سخن گفتند.

  ۴:۵۹  نامزد جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری پیش رو در آمریکا گفت هیلاری کلینتون پیشینه طولانی در مقام های مختلف داشته است و نیز بیل کلینتون، شوهر وی  با امضای قرارداد نفتا بدترین قرارداد تجاری را به کشور تحمیل کرد. وی اضافه کرد شما سی سال است هیچ کاری برای تولید اشتغال نکردید.

  ۴:۵۳  هیلاری کلینتون نامزد حزب دموکرات آمریکا گفت نه میلیون آمریکایی به علت بحران وال استریت شغل خود را از دست داده اند و اگر طرح من با موفقیت همراه شود ده میلیون شغل ایجاد خواهم کرد.

  ۴:۵۲  نامزد جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری پیش رو در آمریکا ضمن تاکید بر فرار مشاغل از این کشور و انتقاد از قراردادهای تجاری همچون نفتا گفت سیاستمداران هیچ کاری نکردند تا صاحبان سرمایه در داخل آمریکا باقی بمانند. آنها باید مالیات ها را کاهش می دادند.

  ۴:۵۰ دونالد ترامپ گفت ما سی تریلیون دلار بدهی داریم.

  ۴:۴۹ نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو در آمریکا با اشاره به پیشینه ی خانوادگی دونالد ترامپ گفت دونالد خیلی خوش شانس بود که پدرش میلیون ها دلار در اختیارش گذاشت تا کارش را آغاز کند اما همه آمریکایی ها این گونه نیستند.

  ۴:۴۸    تصویر ۴

  کلینتنون و ترامپ حمایت از فرصت های شغلی در آمریکا را از جمله اولویت های برنامه های اقتصادی خود برشمردند.  

  هیلاری کلیتنون افزایش حداقل دستمزد و افزایش حقوق زنان در جامعه آمریکا را از جمله برنامه های خود در صورت پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری دانست. کلینتون، بهبود وضع اقتصادی و جلوگیری از فرار مالیاتی شرکت های بزرگ را نیز از جمله اولویت های خود برشمرد. 

  دونالد ترامپ نیز جلوگیری از خروج فرصت های شغلی از آمریکا و حمایت از شرکت های آمریکایی برای ایجاد فرصت های شغلی برای مردم آمریکا را اولویت خود برشمرد.

  وی از اوضاع فعلی تجارت آمریکا با کشورهایی مانند چین و مکزیک و خروج فرصت های شغلی آمریکا به سوی این کشور ها انتقاد کرد. وی گفت در بیشتر موارد، در برنامه های اقتصادی با هیلاری موافق است و در برخی موارد با همدیگر اختلاف داریم. 

  ۴:۴۷ دونالد ترامپ نامزد حزب جمهوری خواه آمریکا در اولین مناظره انتخاباتی خود گفت برای کاهش مالیات ها تلاش خواهم کرد تا از این طریق شغل های بیشتری ایجاد شود.

  وی افزود قصد دارم بیست و پنج میلیون شغل برای آمریکایی ها ایجاد کنم.

  ۴:۴۵ نامزد جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری پیش رو در آمریکا در پاسخ به این پرسش که فکر می کنید چرا شما بهتر می توانید اوضاع مشاغل را در کشور سر و سامان بدهید گفت صاحبان سرمایه از آمریکا فرار می کنند و کشورهایی همچون مکزیک و چین را به رفاه می رسانند.

    

  ۴:۴۴ هیلاری کلینتون و دونالد ترامپ نامزدهای دموکرات و جمهوریخواه در انتخابات آتی ریاست جمهوری آمریکا در نخستین مناظره انتخاباتی،درباره‌  شیوه مدیریت کشور، امنیت و اقتصاد سخن خواهند گفت.

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع: http://www.iribnews.ir/fa/news/1311807/%DA%A9%D9%84%DB%8C%D9%86%D8%AA%D9%88%D9%86-9-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C%D9%88%D9%86-%D9%86%D9%81%D8%B1-%D8%A8%D9%87-%D8%B9%D9%84%D8%AA-%D8%A8%D8%AD%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%88%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D8%AA-%D8%B4%D8%BA%D9%84-%D8%AE%D9%88%D8%AF-%D8%B1%D8%A7-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%B3%D8%AA-%D8%AF%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D9%86%D8%AF

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار