رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: سه شنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۵ | کد خبر : 47605
 • طرح تعلیق یکساله ایران ذیل FATF به واسطه تعهد دادن وزیر اقتصاد است

  به گزارش وعده صادق به نقل از خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، محمد دهقان نماینده مردم طرقبه و چناران در مجلس شورای اسلامی امروز سه‌شنبه ۶ مهر در جلسه علنی مجلس با استناد به ماده ۲۰۸ آئین‌نامه داخلی مجلس در تذکری شفاهی گفت: هدف مجلس از طرح مطالب و سؤالات راجع به FATF نظارت و شنیدن پاسخ از وزیر است.

  وی با اشاره به توصیه‌های رئیس مجلس پیش از آغاز جلسه علنی مبنی بر عدم طرح بعضی مسائل در جلسه علنی درباره FATF اظهار داشت: درست است بعضی مسائل نباید از تریبون مجلس طرح شود اما وزیر اقتصاد هم صرفا مسائلی طرح کرد که همه ما آن را قبول داریم.

  دهقان با تاکید بر اینکه وزیر اقتصاد نباید خود، به طرف خارجی تعهد بدهد و یک سال تعلیق را بپذیرد، گفت: اکثر بندهای مربوط به FATF را ما قبلا تصویب کرده‌ایم و ۷۰ درصد آن را اجرا نموده‌ایم و وزیر باید راجع به چند بند پاسخ می‌داد.

  وی ادامه داد: آنها از ایران خواسته‌اند کمک به نهضت‌های آزادیبخش را از قانون اساسی حذف کنند؛ آقای وزیر باید سند اعتراض مکتوب خود به این درخواست را امروز به مجلس ارائه می‌داد.

  نماینده مردم طرقبه وچناران در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه اگر وزیر در باره FATF تعهدی به طرف مقابل نمی‌داد آْنها بحث یک سال تعلیق را مطرح نمی‌کردند، گفت: نباید این تلقی در افکار عمومی مطرح شود که وزیر اقتصاد در خارج یکطرفه تعهدی می‌دهد و بعد که مجلس می‌خواهد آن را بررسی کند به نوعی آن را صاف می‌کنند.

  انتهای پیام/

  فارس

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار