رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: سه شنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۵۵ | کد خبر : 47701
 • کشف جسد در دریاچه گهر درود پس از ۹ سال

  به گزارش وعده صادق ،رئیس اداره میراث فرهنگی و گردشگری دورود افزود: دو روز گذشته وزش باد شدید در گهر باعث ایجاد موج در دریاچه می شود که باعث تکان خوردن جنازه در زیر آب شده و با بالا آمدن در نیزارهای اطراف گیر می کند.

  محمدباقر فهیم نیا افزود:بعد از اطلاع جمعیت هلال احمر،محیط زیست ، میراث فرهنگی و گردشگری و نیروی انتظامی و حضور آنها در محل دریاچه ، جنازه از میان نیزارها بوسیله قایق خارج می شود.
  وی گفت: در سال ۱۳۸۶ یک گردشگر کرجی بنام سعید نخعی در دریاچه گهر غرق شد که علی رغم جستجوی های فراوان جنازه این فرد هیچگاه پیدا نشد و به همین دلیل سنگ قبری جهت یادبود برای وی در کنار دریاچه قرار داده شد.
  Image result for ‫جسد پیدا شده در دریاچه گهر‬‎
  وی بیان داشت: با توجه به اینکه از سال ۸۶ تاکنون مورد مفقودی یا غرق شده ای در دریاچه نداشته ایم و اینکه سن جسد پیدا شده نیز بالا است به احتمال بسیار زیاد این جنازه مربوط به سعید نخعی می باشد.
  وی خاطرنشان کرد: از آنجا که مراحل احراز هویت بوسیله آزمایش DNA توسط نیروی انتظامی طی خواهد شد اعلام قطعی هویت جنازه کشف شده بعد از نظر نیروی انتظامی اعلام خواهد شد.
  وی افزود:در سال ۸۶ پرونده ای در محیط زیست دورود برای خانواده نخعی تشکیل شد که در صورت تأیید هویت جسد کشف شده بنام سعید نخعی جنازه وی تحویل خانواده مرحوم خواهد شد.
  منبع: ایرنا

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار