رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: پنج شنبه ۰۸ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۱ | کد خبر : 47820
 • مصاحبه فرمانده ارشد گروه تروریستی النصره ، ابوالعز از حمایت آمریکا می گوید…

  به گزارش وعده صادق ، جبهه نصرت که با هدف گسترش جنگ داخلی در سوریه ، در حمایت از اکثریت سنی مذهب سوریه وارد جنگ علیه دولت سوریه شد ، اقدامات تروریستی وحشتناکی را در خاک سوریه انجام می دهد. ایالات متحده آمریکا النصره را از دسامبر ۲۰۱۲ یک سازمان تروریستی و نام مستعاری برای القاعده در عراق معرفی کرد. این در حالیست که مصاحبه چند روز پیش یکی از فرماندهان ارشد النصره چیزی خلاف این را می گوید. توجه شما را به بخش مهمی از صحبت های ابوالعز یکی از فرماندهان ارشد جبهه النصره در مصاحبه با روزنامه آلمانی کولنر استادنزیگر جلب می نماییم:

   آمریکا به صورت غیر مستقیم از انقلابیون برای براندازی نظام سوریه حمایت میکند ولی این حمایت ها کافی نیست .آمریکا به کشور های حامی ما کمک میکند و کشور های حامی ما (ترکیه، عربستان، قطر …) کمک‌ ها را به ما میرساند. با وجود کمک های فراوان ، ما راضی نیستیم و انتظار کمک های بیشتری رو داریم‌.
  ما جنگ علیه نظام رو توسط “تاو” بردیم. سلاح تاو توازن قوا بین ما و نظام رو برقرار کرد و برد مام علیه نظام را مدیون (موشک) تاو هستیم. ما تانک و نفر بر را از لیبی توسط خاک ترکیه وارد میکنیم.
  ما به هیچ نوع آتش بسی پایبند نیستیم و نیرو هایمان را در حمص ، حلب ، ادلب و حما آماده کردیم و از آمریکا درخواست سلاح های پیشرفته را می کنیم. ما هیچکس را نمیشناسیم و با نیروهای میانه رو در ارتباط نیستیم و فقط برای وظیفه شرعی و دینی خود میجنگیم.

  با وجود این مصاحبه و اسناد متعددی که نشان از حمایت آمریکا از تروریسم در سراسر دنیاست ، نمی دانم ایالات متحده تا کی می خواهد به متهم کردن ایران و اسلام به تروریست بودن در رسانه ها و فیلم ها و سریالهایش ادامه دهد و مدام به انکار حمایت خود از تروریسم بپردازد.

  اینجاست که امام (ره) فرمود: آمریکا تروریست بالذات است…

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار