کرملین روسیه مسکو

تنها سرایدار کرملین باقی مانده است

آمریکا دیگر نمی تواند روسیه را تحریم کند

 • تاریخ انتشار: پنج شنبه ۰۸ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۱ | کد خبر : 47820
 • به گزارش وعده صادق ، جبهه نصرت که با هدف گسترش جنگ داخلی در سوریه ، در حمایت از اکثریت سنی مذهب سوریه وارد جنگ علیه دولت سوریه شد ، اقدامات تروریستی وحشتناکی را در خاک سوریه انجام می دهد. ایالات متحده آمریکا النصره را از دسامبر ۲۰۱۲ یک سازمان تروریستی و نام مستعاری برای القاعده در عراق معرفی کرد. این در حالیست که مصاحبه چند روز پیش یکی از فرماندهان ارشد النصره چیزی خلاف این را می گوید. توجه شما را به بخش مهمی از صحبت های ابوالعز یکی از فرماندهان ارشد جبهه النصره در مصاحبه با روزنامه آلمانی کولنر استادنزیگر جلب می نماییم:

   آمریکا به صورت غیر مستقیم از انقلابیون برای براندازی نظام سوریه حمایت میکند ولی این حمایت ها کافی نیست .آمریکا به کشور های حامی ما کمک میکند و کشور های حامی ما (ترکیه، عربستان، قطر …) کمک‌ ها را به ما میرساند. با وجود کمک های فراوان ، ما راضی نیستیم و انتظار کمک های بیشتری رو داریم‌.
  ما جنگ علیه نظام رو توسط “تاو” بردیم. سلاح تاو توازن قوا بین ما و نظام رو برقرار کرد و برد مام علیه نظام را مدیون (موشک) تاو هستیم. ما تانک و نفر بر را از لیبی توسط خاک ترکیه وارد میکنیم.
  ما به هیچ نوع آتش بسی پایبند نیستیم و نیرو هایمان را در حمص ، حلب ، ادلب و حما آماده کردیم و از آمریکا درخواست سلاح های پیشرفته را می کنیم. ما هیچکس را نمیشناسیم و با نیروهای میانه رو در ارتباط نیستیم و فقط برای وظیفه شرعی و دینی خود میجنگیم.

  با وجود این مصاحبه و اسناد متعددی که نشان از حمایت آمریکا از تروریسم در سراسر دنیاست ، نمی دانم ایالات متحده تا کی می خواهد به متهم کردن ایران و اسلام به تروریست بودن در رسانه ها و فیلم ها و سریالهایش ادامه دهد و مدام به انکار حمایت خود از تروریسم بپردازد.

  اینجاست که امام (ره) فرمود: آمریکا تروریست بالذات است…

     نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  نام:

     

 • برچسب ها : , , , , ,
 •  

  رزرو هتل در مشهد

   

  آخرین اخبار
  شیوه های سرقت در فضای مجازی+ اینفوگرافی عرصه سلامت در کشور الجزایر جای فعالیت بسیار دارد/فرصتی مغتنم برای بخش خصوصی فیلم/ تاریخ آنلاین/ «خشتِ خام»/ آگهی بخشِ دوّم/ گفتگو با حمید موگرینی وارد تهران شد الجزایر سالانه دومیلیارد دلار دارو واردمی‌کند/تحقق همکاری مشترک ایران و الجزایر در تولید واکسن رهبر انقلاب رحلت آیت‌الله حاج آقا تقی طباطبائی قمی را تسلیت گفتند ۴۵ واحد تولیدی تملیکی در استان لرستان احیا می‌شود حجم مسایل سیاسی نگذاشت دولت یازدهم در مدیریت فرهنگی موفق عمل کند دیدار تیمهای پرسپولیس تهران و صنعت نفت آبادان عکس/ دیدار تیم‌های پرسپولیس و صنعت نفت آبادان آتش‌سوزی گسترده در خیابان مصطفی خمینی این ترفند مصرف اینترنت شما را در تلگرام بهینه می کند قاسمی: فدریکا موگرینی امشب وارد تهران می شود مذاکرات فشرده ظریف، لاوروف و المعلم در مسکو پایان یافت پیام تسلیت لاریجانی در پی درگذشت حضرت آیت الله حاج سید تقی طباطبایی قمی رهبر انقلاب رحلت آیت‌الله حاج آقا تقی طباطبائی قمی را تسلیت گفتند پیام تسلیت لاریجانی در پی درگذشت حضرت آیت الله حاج سید تقی طباطبایی قمی آشنایی با گرم‌ترین, سردترین و مرطوب‌ترین عضو بدن از نگاه طب سنتی ولید المعلم: آماده گفتگو با طرف های سوری هستیم خطمی؛ دوست پوست، دشمن یبوست