رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: پنج شنبه ۰۸ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۴:۳۰ | کد خبر : 47924
 • با آمریکا به خاطر بدعهدی‌هایش در سطح بین‌الملل برخورد خواهد شد

  به گزارش وعده صادق به نقل از خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، محسن مهرعلیزاده معاون دولت اصلاحات در حاشیه مراسم ختم برادرزاده حجت‌الاسلام ناطق نوری در پاسخ به سوال خبرنگار فارس پیرامون اظهارات اخیر محمدجواد ظریف در مورد بدعهدی‌های آمریکا در اجرای برجام، اظهار داشت: کاری که دولت علاوه‌بر اعلام این بدعهدی انجام داده این است که به شکل مشخص و کتبی این بدعهدی را اعلام کرده و آمریکا را به وظیفه قانونی خود یادآور شده است.

  وی افزود: مناسب این است که آمریکا بداند اگر در قبال تعهداتش، بدعهدی کند در سطح بین‌المللی با این کشور برخورد خواهد شد.

  مهرعلیزاده در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار فارس پیرامون چارچوب اقدام عملی ایران در قبال نقض عهدهای آمریکا، تصریح کرد: اقدام عملی این است که طرفین می‌توانند به آنچه که تعهد کرده‌اند، عمل نکنند.

  معاون دولت اصلاحات در ادامه در پاسخ به سوال دیگری در مورد احتمال برگشت به عقب توسط ایران در فرایند اجرای برجام، اظهارداشت: همه چیز محتمل است ولی اینکه شرایط به‌ آن نقطه برسد، فکر می‌کنم آمریکا به اندازه کافی متنبه شده باشد.

  وی در پایان خاطرنشان کرد: آمریکایی‌ها هم گرفتاری‌های خاص خود را دارند و دو نفر نامزد برای ریاست جمهوری دارند که در مناظره اخیر نشان دادند که هر دو فاصله زیادی با این جایگاه دارند و امیدوارم در فرایند زمان متوجه این بدعهدی باشند و به تعهدات خود عمل کنند.

  انتهای پیام/

  فارس

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار