رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۰۳ | کد خبر : 4798
 • مَن حَفَرَ بِئراً لَاخِیه :

  عربستان منتظر فاجعه باشد

  به گزارش اسپوتنیک، روزنامه «اخبار اقتصادی آلمان» در این مقاله می نویسد عربستان در سالهای اخیر با دمیدن در کوره جنگ یمن و افزایش تنش با رقبای سیاسی خود درصدد بالا بردن قیمت نفت است. به نوشته این روزنامه هرچه عربستان در این تفکر ناموفق بوده است همانقدر نیز قیمت نفت افت داشته است و […]

  به گزارش اسپوتنیک، روزنامه «اخبار اقتصادی آلمان» در این مقاله می نویسد عربستان در سالهای اخیر با دمیدن در کوره جنگ یمن و افزایش تنش با رقبای سیاسی خود درصدد بالا بردن قیمت نفت است.

  به نوشته این روزنامه هرچه عربستان در این تفکر ناموفق بوده است همانقدر نیز قیمت نفت افت داشته است و تمام نقشه هایش را نقش بر آب کرده است.

  بر اساس این گزارش قیمت نفت در بازارهای جهان نسبت به سال ۲۰۱۴ کاهش داشته است. طبق تحلیل این روزنامه اشباع شدن بازارهای جهانی عامل اصلی کاهش قیمت نفت خام در سال اخیر بوده است.

  این روزنامه آلمانی در ادامه مقاله خود به این موضوع نیز اشاره می کند که ادامه چنین روندی می تواند اقتصاد عربستان را با ورشکستگی روبرو کند و به عبارتی این کشور باید منتظر فاجعه ای برای اقتصادش باشد.

  به عقیده تحلیلگر این روزنامه در این میان به نظر می رسد جایگاه ایران در اقتصاد جهانی کاملاً وضعیت عکس دارد چون انتظار می رود با برداشته شدن تحریم ها ایران دوباره به بازارهای جهانی نفت خام باز گردد که البته کاهش بیشتر قیمت نفت خام را موجب خواهد شد.

  افزایش درگیری ها در خاورمیانه نه تنها بر اوضاع کشورهای منطقه بلکه بر وضعیت کشورهای اروپایی نیز تاثیر منفی دارد. به نوشته این روزنامه از اولین پیامدهای جنگ در خاورمیانه سیل گسترده مهاجران به کشورهای اروپایی خواهد بود.

   

  منبع : مهر

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار