رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: پنج شنبه ۰۸ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۰ | کد خبر : 48010
 • نیروی هوایی ارتش آماده‌تر از گذشته از استقلال و کیان کشور دفاع خواهد کرد

  به گزارش وعده صادق به نقل از خبرگزاری فارس، صبح امروز یادمان خلبانان شهید هشت سال دفاع مقدس نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور جمعی از مسئولین کشوری و لشگری در بهشت زهرا (س) افتتاح شد.

  در مراسم افتتاح یادمان خلبانان شهید هشت سال دفاع مقدس امیر خلبان علیرضا برخور، جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش با اشاره به هفته دفاع مقدس و تبریک این هفته به همه ملت ایران گفت: این یادمان به منظور تقدیر از رشادت‌ها،‌ دلاورمردی‌ها و ایثارگری‌های خلبانان نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با همکاری نیروی هوایی و شهرداری تهران در بهشت زهرا (س) ساخته شد.

  وی اظهار امیدواری کرد، این یادمان برای نسل جوان کشورمان ایثارگری‌ها و گوشه‌ای دلاورمردی‌های خلبانان نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران را به نمایش بگذارد.

  جانشین فرمانده نهاجا در خصوص آمادگی نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در حفظ و حراست از ایران اسلامی گفت: نیروی هوایی در موقعیتی که لازم بود آمادگی خود را برای حفظ و حراست از کشور نشان داد و امروز نیز با اتحاد با دیگر بخش‌های نیروهای مسلح به مراتب آماده تر از گذشته از استقلال و کیان کشور دفاع خواهد کرد.

  بنابراین گزارش، در ادامه این مراسم سردار اکبر توکلی، مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) نیز با تبریک هفته دفاع مقدس گفت: خلبانان شهید هشت سال دفاع مقدس حافظ امنیت و استقلال کشور بوده‌اند.

  وی با اشاره به افتتاح یادمان خلبانان شهید نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران که در بهشت زهرا (س) ساخته شده است، گفت: این المان به همه لباس آبی‌های ارتش جمهوری اسلامی ایران تقدیم شده تا یاد و خاطره ۱۲۴۳ شهید نهاجا را زنده نگهدارد.

  همزمان با هفته دفاع مقدس یادمان خلبانان شهید هشت سال دفاع مقدس توسط نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و با مشارکت سازمان بهشت زهرا (س) در گلزار شهدای انقلاب اسلامی ایران افتتاح شد. این یادمان یادآور دلاورمردی‌های ۱۲۴۳ شهید نهاجاست که ۳۳۳ شهید خلبان را به میهن اسلامی تقدیم کرده است و از این میان ۲۱۴ خلبان در هشت سال دفاع مقدس جان خود را تقدیم حفاظت از استقلال و کیان ایران اسلامی ‌کرده‌اند.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار