رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: پنج شنبه ۰۸ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۳۰ | کد خبر : 48041
 • رشد دو برابری سمنهای محیط زیست در چارچوب فعالیت دولت یازدهم


  معصومه ابتکار روز پنجشنبه در مراسم پایانی پنجمین نشست فصلی سمنهای محیط زیست و منابع طبیعی کشور در نیشابور افزود: در شروع کار دولت دکتر روحانی تعداد ۴۱۲ سمن در ایران در حوزه محیط زیست فعالیت داشتند اما اکنون شمار آنها به ۸۹۲ سازمان مردم نهاد زیست محیطی افزایش پیدا کرده است.
  وی ادامه داد: تصویب آئین نامه هیات وزیران در زمینه توسعه فعالیت سمنها اقدام مهمی در راستای توسعه و تقویت فعالیت سازمانهای مردم نهاد در کشور است.
  رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: شبکه ملی سازمانهای مردم نهاد در ایران ایجاد شده و امروز در این مراسم اساسنامه شبکه های استانی سمنها فعال می شوند.
  وی در ادامه به بحران آب اشاره و بیان کرد: باید نسبت به تصفیه و استفاده مجدد از فاضلاب و نیز توجه به حفظ آبهای زیرزمینی بیش از گذشته همت شود زیرا آب نیاز امروز و فردای بشر است.
  ابتکار افزود: انتقال آب بین شهرها آخرین گزینه بعد از توسعه تصفیه فاضلاب است.
  وی بر ضرورت اخذ موافقتنامه و مجوزهای محیط زیست برای فعالیت واحدهای تولیدی و صنعتی تاکید و بیان کرد: بر اساس بخشی از ارزیابیهای زیست محیطی آغاز کار برخی صنایع در دولت گذشته نمایشی بوده است.
  وی افزود: امروز هم نمی توان نسبت به تعطیلی این واحدها اقدام کرد، از این رو تلاش بر آن است با وارد آوردن کمترین فشار بر مردم نسبت به حفظ محیط زیست اقدام شود.
  پنجمین نشست شبکه ملی سازمانهای مردم نهاد محیط زیست ایران از ۶ تا ۸ مهر ماه با هدف تبادل نظر و هماهنگی در زمینه فعالیت سمنها در نیشابور برگزار شد.
  بازدید از مدرسه خیرساز اسماعیل ثابت در مشهد و دیدار و گفت و گو با کارمندان محیط زیست نیشابور از دیگر برنامه های امروز سفر رئیس سازمان حفاظت محیط زیست به خراسان رضوی بود.
  خبرنگار: آرزو جاودانی**منتشرکننده: حسین کریم زاده
  ۷۴۹۶/۱۸۵۸

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار