رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: جمعه ۰۹ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۳۰ | کد خبر : 48104
 • تمام پروژه‌های اعلام شده تا یک سال آینده باید به اتمام برسد

  به گزارش وعده صادق به نقل از محمدباقر نوبخت در جلسه شورای اداری استان قزوین که در سالن اجتماعات استانداری قزوین برگزار شد، اظهار داشت: برای استان قزوین در قانون بودجه سال جاری، ۱۰۴ میلیارد تومان اعتبارات عمرانی در نظر گرفته شده که این رقم نسبت به سال گذشته از ۳۶ درصد رشد برخوردار است.

  وی افزود: اگر رشد درآمدهای استانی استان قزوین را ۱۸ درصد در نظر گرفته و به اعتبارات جاری این استان در سال ۹۵ که ۱۳۵ میلیارد تومان است که ۲۰ درصد رشد را به خود اختصاص می‌دهد اضافه کنیم، مجموع اعتبارات جاری و استانی قزوین در سال ۹۵ برابر ۲۵۰ میلیارد تومان است.

  رئیس سازمان برنامه و بودجه ادامه داد: در سفر دولت تدبیر و امید به استان قزوین، رئیس جمهور موافقت کردند تا ۹۰۳ میلیارد تومان یا به عبارتی ۳٫۶ برابر مجموع اعتبارات این استان برای ۵۰ پروژه به این استان اختصاص داده شود که براساس برنامه موظف هستیم ۵۳۰ میلیارد تومان برای پنج ماه آینده به این استان وارد کنیم.

  وی اضافه کرد:‌ این اعتبارات برای استان قزوین می‌تواند در رونق اقتصادی و گردشگری آن مؤثر و مفید باشد.

  نوبخت با اشاره به بودجه استان قزوین از سوی دولت تدبیر و امید در سفر دو روزه استانی رئیس جمهور و هیأت  دولت به این استان اضافه کرد:‌ ۹۰۳ میلیارد تومان به تفکیک برای ۵ طرح و پروژه عمرانی، شهری و روستایی بوده و برای بخش کشاورزی هم ۸ پروژه است که با اعتبار ۱۹۶ میلیارد تومان، منابع آب ۹ طرح و پروژه ۲۲۵ میلیارد تومان اعتبار پیش‌بینی شده است.

  وی بیان کرد:‌ میزان ۲۲۵ میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده برای بخش آب مستقل از اعتبار تضمین سرمایه‌گذاری نزدیک به یک هزار میلیارد تومان برای سد طالقان از سوی دولت است که این سرمایه‌گذاری برای خرید آب از سوی دولت تضمین می‌شود.

  رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور خاطرنشان کرد: برای بخش‌های علمی برای ۱۴ طرح ۴۳ میلیارد تومان، بخش بهداشت و درمان با ۳ طرح و پروژه اعتبار ۳۳ میلیارد تومان، حمل و نقل و زیرساخت‌های استان قزوین بیش از ۳۰۹ میلیارد تومان و برای ورزش و جوانان ۶ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان در سفر به این استان موافقت کرده‌اند.

  نوبخت با بیان اینکه تمام طرح‌های سازمان بودجه و برنامه‌ریزی کشور به مدت دو سال است، بیان کرد: براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، تمام پروژه‌های اعلام شده تا یک سال آینده باید به اتمام برسد.

  وی خاطرنشان کرد:‌ مواردی که باید اقدام شود، تخصیص اعتبارات صددرصد است که از مسؤلان استان قزوین درخواست داریم تا به صورت جدی این موضوع را دنبال کنند.

  رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: از نمایندگان مجلس شورای اسلامی به دلیل حمایت از طرح‌هایی که دولت به مجلس ارائه می‌دهد تقدیر و تشکر می‌کنیم زیرا بخشی از امکاناتی را که برای بازپرداخت مطالبات گندمکاران، بازنشستگان و پیمانکاران داریم با مساعدت این نمایندگان صورت گرفته است.

  نوبخت اضافه کرد: با اقدامات نمایندگان مجلس در حمایت از طرح‌های پیشنهادی دولت به مجلس، با پرداخت ۱۴۵ میلیارد تومان تمام مطالبات گندمکاران استان قزوین را تسویه کرده و با مساعدت و همکاری‌های می‌توانیم استان قزوین را بیش از پیش توسعه دهیم.

  وی عنوان کرد: براساس آخرین آمارهای موجود در سازمان بودجه و برنامه‌ریزی کشور، استان قزوین از نظر شاخص توسعه استانی و انسانی در بین ۳۱ استان جایگاه نهم را به خود اختصاص می‌دهد.

  انتهای پیام/

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار