رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۰۰ | کد خبر : 48244
 • رییس مجلس پیگیر رفع نگرانی نمایندگان درباره برنامه ششم است

  سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه ششم از پیگیری رییس مجلس برای رفع نگرانی نمایندگان در مورد برنامه ششم خبر داد و گفت که احتمالا بررسی کلیات این لایحه هفته آینده در دستور کار کمیسیون تلفیق خواهد بود.

  محمد خدابخشی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: یکی از نگرانی‌های نمایندگان در بررسی لایحه مربوط به برنامه ششم توسعه این بود که با توجه به تجربه بررسی لایحه احکام دائمی برنامه‌های توسعه که چندین بار بین شورای نگهبان و مجلس رفت و برگشت داشت، نمایندگان نگران این بودند که اگر تغییراتی در لایحه مرتبط با برنامه ششم بدهند شورای نگهبان آن را رد کند یعنی نگران نحوه مواجهه‌ی شورای نگهبان با این لایحه بودند.

  وی افزود: با پیگیری‌هایی که اخیرا ریاست محترم مجلس انجام دادند، این نگرانی‌ها رفع شده و این اطمینان حاصل شده که نحوه‌ی مواجهه‌ی شورای نگهبان با این لایحه متفاوت از سایر لوایح است و شورای نگهبان این لایحه را به عنوان لایحه برنامه ششم لحاظ خواهد کرد. در نتیجه اگر نمایندگان اصلاحاتی در این لایحه انجام دهند دیگر نگران این نیستند که لایحه در شورای نگهبان رد شود و این نگرانی با پیگیری‌های انجام شده رفع شده است.

  نماینده مردم الیگودرز در مجلس یادآور شد: ان‌شاءالله در هفته آینده کار بررسی برنامه ششم در کمیسیون تلفیق ادامه می‌یابد و احتمالا وارد بررسی کلیات برنامه خواهیم شد.

  انتهای پیام

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها :
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار