رزرو هتل در مشهد

 

 • تاریخ انتشار: شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۴۵ | کد خبر : 48295
 • ۳۱ سفر به ۳۱ استان/ حضور ۵۹ مدیر ارشد در دهها شهر و روستا در هفته گذشته


  حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی در سی و یکمین سفر استانی خود که با استقبال باشکوه مردم استان قزوین همراه بود تصمیماتی در حوزه های اقتصادی ،عمرانی، فرهنگی و اجتماعی این استان اتخاذ کرد .
  در سی و یکمین سفر کاروان تدبیر و امید به قزوین با موافقت رئیس جمهوری ۹۰۳ میلیارد تومان اعتبار ویژه برای اجرای ۵۰ پروژه در بخش های مختلف این استان اختصاص یافت و مقرر شد تمام این ۵۰ طرح در مدت زمان ۲ سال اجرا و به بهره برداری برسد.
  از مجموع این اعتبارات ۹۰ میلیارد تومان در قالب پنج پروژه برای طرح های شهری و روستایی، ۱۹۶ میلیارد تومان در قالب هشت طرح برای بخش کشاورزی، ۲۲۵ میلیارد تومان برای اجرای ۹ طرح مربوط به منابع آبی، ۴۳ میلیارد تومان در قالب ۱۴ طرح برای بخش علمی استان در نظر گرفته شده است .
  همچنین ۳۳ میلیارد تومان در قالب سه طرح برای حوزه بهداشت و درمان، ۳۰۹ میلیارد تومان به بخش حمل و نقل و زیرساخت و ۶ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان برای بخش ورزش و جوانان استان قزوین اختصاص یافته است .
  اعتبار ویژه پیش بینی شده در سفر رئیس جمهوری به استان قزوین بیش از ۳٫۶ برابر مجموع اعتبارات جاری و عمرانی استان در سال ۹۵ است.
  در این سفر ۲ روزه همچنین ۸۱۱ طرح با اعتبار یک هزار و ۸۹۰ میلیارد تومان به صورت ویدئو کنفرانس با حضور رئیس جمهوری در بخش های مختلف عمرانی، زیربنایی، صنعتی، کشاورزی، گردشگری، بهداشت و درمانی بهره برداری شد.
  در سی و یکمین سفر استانی دولت تدبیر و امید ۱۶ نفر از معاونان رییس جمهوری، وزیران و معاونان آنها دکتر روحانی را به قزوین همراهی می کردند.
  محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت، محمود حجتی وزیر جهادکشاورزی، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور، علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ، سید محمود علوی وزیر اطلاعات از جمله وزیران کاروان تدبیر و امید در سفر به قزوین بودند.
  محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه، مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری،حجت الاسلام سید محمد شهیدی معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران ، سورنا ستاری معاون علمی وفناوری رئیس جمهوری و رئیس بنیاد ملی نخبگان، محمد شریعتمداری معاون اجرایی رئیس جمهوری، حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهوری، حجت الاسلام مجید انصاری معاون حقوقی رئیس جمهوری، محمد نهاوندیان رئیس دفتر رئیس جمهوری ، شهیندخت مولاوردی معاون رئیس جمهوری در امور بانوان و علی یزدانی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران
  هم از دیگر اعضای سی و یکمین کاروان تدبیر و امید بودند که دکتر روحانی را همراهی و به نمایندگی از رئیس جمهوری به نقاط مختلف استان قزوین سفر کردند.
  دکتر حسن روحانی در اجتماع باشکوه مردم و در پاسخ به ابراز احساسات مردمی در سخنانی گفت : ما امروز باید همه همت خود را برای ساختن ایران آماده کنیم، اکنون همه شاخص ها بیان از روند اقتصادی رو به رشد دارد.
  روحانی با اشاره به تلاش و کوشش قشرهای مختلف در تشریح دستاوردها تصریح کرد: مردم عزیز، صادرات ما ، صنعت و خدمات ما نشان می دهد امسال همانگونه که در پیام نوروزی اعلام کردم با رهنمودها و حمایت های مقام معظم رهبری به دنبال رشد ۵ درصدی در اقتصاد هستیم و الان هم قول می دهم در ماه هفتم سال تا پایان سال رشد اقتصادی ما بالای ۵ درصد خواهد بود .
  روحانی با اشاره به اینکه کشور با وجود کاهش قیمت نفت به یک سوم در طول یکسال و نیم گذشته بدون دغدغه اداره شده است، گفت: چرا بزرگان کشور، نویسندگان، روزنامه ها و صدا و سیما واقعیت ایران را به مردم نمی گوئید.
  وی گفت: امروز سخن این است که چگونه در ایران سرمایه گذاری و چگونه با کار آفرینان ایرانی همکاری شود و چگونه نقش خود را برای ثبات منطقه بهتر ایفا کند.
  روحانی یادآور شد: امروز ملت ایران توانسته است چهره واقعی این سرزمین را به جهانیان نشان دهد.
  رئیس جمهوری اضافه کرد: گذشت زمانی که ایران را به تروریسم متهم می کردند؛ اکنون جهان به دنبال تعامل با ایران در فضای پسابرجام است.
  وی افزود: اگر بین مردم ۲ دستگی، اختلاف و شکاف حاکم بود و در گوشه و کنار شعار می دادند و کمر همت برای ایثار و فداکاری نمی بستند و ملت ایران در برابر متجاوزان عفلقی استقامت و صبر را پیشه نمی کرد؛ آیا می توانستیم به پیروزی بزرگ و پرافتخار در دفاع مقدس دست یابیم.
  روحانی با اشاره به اینکه امروز راه پیشرفت و تعالی ما در سایه وحدت، انسجام و برادری برای حفظ منافع ملی امکان پذیر است گفت: من در اینجا به مردم غیور و شهید پرور این خطه و مردم ایران عرض می کنم، پیام سفر به اجلاس غیرمتعهدها و سوغات سفر از سازمان ملل، آثار اتحاد مردم و ایستادگی و فداکاری شما و اجرایی شدن رهنمودهای رهبر معظم انقلاب بود.
  رئیس جمهوری در نشست سرمایه گذاری و توسعه استان نیز گفت: مهمترین هدف دولت تدبیر و امید ایجاد آرامش در کشور و گشایش در روابط خارجی بود که امروز به این مهم نائل آمده است.
  وی افزود: مهمترین هدف دولت یازدهم از برجام آن بود که ضمن شکستن تحریم های ظالمانه، زمینه را برای سرمایه گذاری، ارتباطات تجاری، صادرات کالا و خدمات و گردشگری آماده کند.
  همزمان با سی و یکمین سفر استانی دولت تدبیر و امید به قزوین، هفته گذشته ۵۹ نفر از معاونان رئیس جمهوری، وزیران و معاونان آنها به دهها شهر و روستا سفر کردند و با بازدید از طرح های اقتصادی ، عمرانی و سایر پروژه های در دست اقدام، تسریع امور را مورد توجه قرار دادند.
  در این راستا در هفته ای که گذشت معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به کرمان سفر کرد و معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نهضت سوادی آموزی به شهرکرد، معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به اصفهان ، قائم مقام وزیر صنعت ، معدن و تجارت به بندرعباس و وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به گچساران سفر داشت.
  شهرهای سمنان ، بندرعباس ،بجنورد ، کرمانشاه ، اهواز و آبادان نیز هفته گذشته مقصد معاون وزیر کشور و رئیس سازمان ثبت احوال کشور، معاون سیاسی و امنیتی وزیر کشور،معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نهضت سواد آموزی ،معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزیر کشور بود.
  اما در هفته گذشته مردم مهمانواز استان البرز پذیرای مدیران ارشد ازجمله وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه ،معاون امور آب و آبفای وزارت نیرو ، معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده ، معاون آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی و معاون رئیس جمهوری و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بودند.
  استان کردستان هم در هفته گذشته میزبان وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاونان او ازجمله معاون حقوقی ،امور مجلس و استان ها،معاون فرهنگی، معاون مطبوعاتی و معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ارشاد بود.
  در ادامه سفرهای استانی، مدیران ارشد در هفته گذشته بیشترین سفر خود را به استان خراسان رضوی داشتند ، سفرهایی که از دهها طرح بهره برداری و از پروژه های اقتصادی ، عمرانی ، فرهنگی مختلفی در مناطق مختلف این استان بازدید و یا کلنگ احداث آن به زمین زده شد.
  در سفر به استان خراسان رضوی، وزیر آموزش و پرورش ، وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی ،معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی ،معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست ،وزیر اطلاعات و وزیرآموزش و پرورش با حضور در مناطق مختلف اهداف دولت تدبیر و امید را پیگیری کردند.
  استان مازندران هم هفته گذشته مقصد وزیر آموزش و پرورش، وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ،وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، قائم مقام وزیر راه و شهرسازی و معاون پرستاری وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی بود.
  همچنین قائم مقام وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی هفته گذشته سفری به سنندج داشت و معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش به رشت، معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه به زاهدان، معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش به زنجان، معاون پارلمانی رئیس جمهوری به شهرری و معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت و مدیرعامل صنایع کوچک و شهرک های صنعتی کشور هم به خرم آباد سفر کرد.
  شهرهای گرگان، اردبیل، ارومیه، یزد، ساوه، شهرکرد، بجنورد ، خرم آباد و اصفهان نیز به ترتیب مقصد معاون وزیر و رئیس سازمان مدارس غیر دولتی و مشارکت های مردمی وزارت آموزش و پرورش، معاون وزیر راه و شهرسازی، معاون امور حقوقی و پارلمانی وزارت آموزش و پرورش ،معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور ، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، قائم مقام وزیر و معاون سیاسی وزارت کشور ، وزیر اطلاعات و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بود.
  مردم استان ایلام نیز در هفته گذشته میزبان وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، وزیر کشور، معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و معاون درمان وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی بودند.
  در راستای پیگیری امور کشور و شرکت در بهره برداری طرح ها و پروژهای مختلف و همچنین حضور در ایین های آغاز طرح ها اما در هفته گذشته معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان مجری ساختمانها و تاسیسات دولتی و عمومی به بجنورد، معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز به سمنان، معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به تبریز، معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شیراز و وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی نیز به آبادان سفر داشت.
  شهرهای اصفهان ، کرمان ، بجنورد و اهواز نیز در هفته گذشته مقصد معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت و رئیس هیات عامل ایمیدرو ، قائم مقام وزیر کشور ، وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی بود.
  ۱۱۳۸ / * خبرنگار و گزارشگر: ناهید صفری * انتشار: علی حیدری

  همراه با شبکه خبری وعده صادق

  منبع:

  :: عضویت در سوپر گروه حامیان آیت الله رئیسی در تلگرام :: «کلیک کنید»

 • برچسب ها : , , , ,
 •    نظر مخاطبان                                  نظرشما چیست؟               در انتظار تایید:0

  آخرین اخبار